23 Mayıs 2022

Facebook ve Twitter Baskılı Kupalar

GİRİŞİMCİLİK VE YENİ İŞ FİKİRLERİ

Facebook ve Twitter üyeleri dünyada hızla artarken, bir yandan da bu sosyal ağların meraklılarının ilgisini çekecek yeni iş alanları oluşuyor. Bu kitleyi müşterileri yapmak isteyenler, yaratıcılıklarını konuşturmaya ve yeni iş fikirleri üretmeye devam ediyor. Kaliforniya’daki Crowded Ink firması da bunlardan biri.Crowded Ink, kişiye özel Facebook ve Twitter çay-kahve kupaları yapıyor ama bu kupalar klasik logolu olanlardan biraz farklı, onlar kupanın üzerine arkadaş listenizi basıyor. Tabi bu baskının da bir sınırı var, eğer bu kupalardan almak isterseniz en fazla 184 arkadaşınızın fotoğrafı basılabiliyor, daha fazla arkadaşınız varsa içlerinden sadece bu kadarını seçmeniz gerek.

Facebook ve Twitter kupaların fiyatı; seramik malzemelerden yapılanlarda 15$, cam malzemeden yapılanlarda ise 23$’a satılıyor. Özellikle kişiye özel hediye almak isteyenler için ideal. Bu kupaların yakında Türkiye’de de, özellikle gençler arasında hızla yayılacağını düşünüyorum.

Bakalım ilk kim satmaya başlayacak:)

www.crowdedink.comKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*