20 Mayıs 2022

Kendi Ayakkabılarını Kendin Yap

Ayakkabı Yapımını öğreten kitap!

Dikiş dikmeyi, tasarımı seviyor musunuz? Kendi kıyafetlerini tasarlayıp giyenlerden misiniz? Peki hiç kıyafetinize uygun ya da istediğiniz modelde, numarada, malzemede kendi ayakkabınızı yapmayı denediniz mi?

Mary Wales Loomis isimli İngiliz bir hanım yapmış ve nasıl yaptığını “Make Your Own Shoes” kitabında anlatıyor. www.marywalesloomis.com/ sitesinde hikayesini anlatan Mary Wales , ayakkabı materyalleri ile ilgili de bir ön bilgi vermiş.


Türkçesi;  “Kendi Ayakkabılarını Kendin Yap” olan 87 sayfalık kitabında, 81 adet profesyonel modelin, detaylı yapım teknikleri anlatılıyor. Sitedeki, http://www.marywalesloomis.com/page11.html satış sayfasından isterseniz kitabı PayPal ödemesiyle sipariş verebiliyorsunuz. Kitap: 24.95 $, Türkiye’ye Air Mail ile gönderiliyor onun da tutarı 15$, toplam 39.95$ yapıyor. İngiltere’den kargoyla alışveriş yapan biri olarak, kargo fiyatının hem güvenli hem de makul olduğunu söyleyebilirim. Air Mail, Britanya’da bizdeki taahhütlü posta gibi güvenli bir sistem, sadece imza ile mal sahibine teslim yapıyorlar, internetten kargo takip numarası ile kargonun “gönderilme-yol-varış-teslim” durumunu takip edebiliyorsunuz ve Türkiye’de teslimini PTT yapıyor.

Eğer evden çalışan, dikiş dikerek geçim sağlayan ya da evde çalışarak gelir sağlamak isteyen biriyseniz, bu sizin için iyi bir iş fikri olabilir, kendi tasarımladığınız ayakkabıları yapmayı öğrendiğinizde size yeni bir gelir kapısı açılabilir.Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*