20 Mayıs 2022

6 Kadın – 6 Erkek Üniversite Mezunu Gence Hollanda’da Ücretsiz Ekolojik Tarım Eğitimi – MARDİN

GİRİŞİMCİLİK DESTEKLERİ

Mardin Valiliği ve Mardin Tarım İl Müdürlüğünün, “Mardin Ekolojik Tarıma Hazırlanıyor” projesi kapsamında, ekolojik tarım ile ilgili eğitim almak isteyen 6 kadın-6 erkek üniversite mezunu işsiz gencimize, Hollanda’da 2 hafta boyunca, ücretsiz Ekolojik Tarım eğitimi verilecek.

2011 yılının ilk 6 ayında verilmesi planlanan eğitim öncesi katılımcılara, Hollanda’ya gittiklerinde dil sorunu yaşamamaları için 2 ay boyunca dil kursu da verilecek. Katılan gençlerin tüm masrafları, proje ödeneği tarafından karşılanacak.

Hollanda’daki Ekolojik Tarım Eğitimine katılabilmek için; henüz iş hayatına atılmamış, Ziraat Fakültesi mezunu olmak veya ailenizin toprak sahibi olması ya da çiftçilikle uğraşan üniversite mezunu olmanız gerekiyor.

Eğitime katılmak için son başvuru tarihi: 15 Eylül 2010.

Başvurmak isteyenler; başvuru mesajlarını veözgeçmişlerini Proje Koordinatörlerinden Nihal Öztürk (nihalari@hotmail.com) ve Mustafa Öztürk (mustafaozturk47@hotmail.com) e-posta adresine gönderebilirler.Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*