23 Ocak 2022

Kahramanmaraş Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi, 13 Eylül 2010

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

Kahramanmaraş İŞKUR İl Müdürlüğü ve KOSGEB işbirliğiyle, Kahramanmaraş’ta 13 Eylül 2010 tarihinde, Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Kursu açılıyor. Katılımcılara, kurs boyunca günde 15 TL.ücret ödenecek, ayrıca kursta başarılı olan kursiyerler daha sonra kendi işlerini kurmaları halinde KOSGEB’in 27.000 TL.lik Yeni Girişimci Desteği kapsamındaki hibe miktarına başvurma hakkı kazanacaklar.

60 saat sürecek Girişimcilik Eğitimine son başvuru tarihi:
3 Eylül 2010 mesai bitimidir. Başvuruların İŞKUR veya KOSGEB’e şahsen yapılması gerekmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Şartlar:

* İŞKUR’a işsizlik kaydını yaptırmış olmak,

* 18 Yaşını doldurmuş olmak,

* En az İlköğretim mezunu veya iş kurmak istenilen alanda geçerli sertifika/belge sahibi olmak,

* İŞKUR’un düzenlediği Girişimcilik Eğitimlerine daha önce katılmamış olmak gerekmektedir, ayrıca mesleki deneyimleriniz, mali kriterleriniz de dikkate alınacaktır.

Kahramanmaraş İŞKUR  İl Müdürlüğü

Adres: Menderes Mahallesi. Veysel Karani Caddesi. KMESOB Binası (Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği) Kat: 2 KAHRAMANMARAŞ

Telefon: (344) 231 31 57- 213 31 58

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

13 Yorum: Kahramanmaraş Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi, 13 Eylül 2010

  1. KAMİL YILMAZ 1966. K MARAŞLIYIM GOSGEB İŞKUR KURSUNU BİTİRDİM BELGEYİ ALDIM DÜKKANI BULDUM YILLIK KİRAYI BULAMADIM HİC BİRYERDEN DÜKKAN YERİ COK GÜZEL BİR YERDE İŞİM YOK KİRADAYIM .7. NUFUSA.BAKIYORUM ALLAH RIZASI İCİN SİZLER SON ŞANSIM .SINIZ
    .LÜTFEN YEDİ .7.KİŞİ EKMEK BEKLİYOR İŞ YERİNİ BAŞKASI DUTAR DİYE..COK.KORKUYORUM .NOLUR .HAYATIM .SAYIN BAŞKANIM.SİZLERİN ELLERİNDE.SİZLERİN .TAMAM.DEMESİNE .BAĞLI .KİMSEM YOK .CARESİZİM. HAYIRLI HABERLERİNİZİ .BEKLİYORUM …NOT…COK.ACELE..TL.0535.325.69.02….EGER.BİR CARESİZE. İLLAKİ.YARDIM.ETMEK.İSTİYORSANIZ ….GERCEKTEN ..İŞTE.YEMİN.OLSUN.BENİM.düşünmekten .uykularımı KACIRDIM SAĞLIĞIM BOZULDU.SEVDİKLERİNİZİN ..BAŞI.İCİN. YARDIM EDECEK KİMSEM .YOK..COCUKLARIMA.. AKŞAMI.NASIL.GECİRECEĞİM..DİYE ONUN.HESABINI.YAPIYORUM…SİZLERİ .VİJDANINIZLA.BAŞ BAŞA.BIRAKIYORUM.CÜNKÜ…İCİM.ACIYOR.SAYIN BAŞKANIM…SAYGILARIMLA .

  2. KAMİL.YILMAZ.MERHABA.SAYIN.BAŞKANIM.SİZDEN.HABER.BEKLİYORUM.ZOR DURUMDAYIM.YARDIM.EDİN.LÜTFEN.BİR .AN.ÖNCE.İŞİMİ .KURMAK.İSTİYORUM.BU .BENİM SON .HAYALİM. BİRDAHA. BÖYLE.BÖYLE BİR FIRSAT.CIKMAZ KARŞIMA.SAYIN.HÜDÜRÜM.ACİL.HABERİNİZİ.BEKLİYORUM.SİZLERDEN .ALLAH.RIZA .OLSUN.SAYGILARIMLA..TLF..0535 325 69 02..SABIRSIZLIKLA . VE .UMUTLA .HABERİNİZİ BEKLİYORUN.

  3. KAMİL YILMAZ. SAYIN BAŞKANIM.HABERİNİZİ .. BEKLİYORUM.0535.325.69.02..SAYĞILARIMLA.

  4. KAMİL YILMAZ. SAYIN BAŞKANIM.HABERİNİZİ .. BEKLİYORUM.0535.325.69.02..SAYĞILARIMLA.bir AİLENİN. SEFALETTEN KURTULMASINI.SALAYACAKSINIZ.

  5. Kamil Bey, mesajlarınızı göndermeniz gereken yer burası değil, eğitimi kimlerden aldınız bilmiyorum ama lütfen kurumla şahsen iletişime geçin ya da yukarıda iletişim bilgileri yer alan Kahramanmaraş İŞKUR ile bağlantı kurun. Biz resmi bir kurum değiliz sadece eğitimlerin bilgilerini ilgilenenlerle paylaşıyoruz. İşleyiş ve diğer konular ilgili kurumların kendi tasarrufundadır. Dilerim, talepleriniz kabul görür, kolay gelsin, başarılar..

  6. sağolun kusura bakmayın ben iletişime geçerim k.maraş kosgeb başkanı mehmet yılmaza atacağım meilin adresini verirseniz çok çok memnun olurum allah razı olsun

  7. KAMİL YILMAZ ..SABIRSIZLIKLA HABERİNİZİ. BEKLİYORUM.SAYGILARLA….İNŞALLAH..BU….SENE..DUYARSINIZ ..SESİMİ..

  8. Kamil Bey, ben sadece Girişimcilik Eğitimleri ile ilgili bilgileri paylaşıyorum, kurumlarla kişiler arası aracılık yapmıyorum, blogu incelemeye zahmet etseydiniz bunu zaten siz de görebilirdiniz. . Size KOSGEB’in resmi iletişim bilgilerini zaten vermiştim, kendi şehrinizdeki kurumlara danışmanız sizin için daha faydalı olur, kolay gelsin.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*