20 Mayıs 2022

Regus’tan Evden Çalışanlara Günlük Ofis Hizmeti

Sanal Ofisler, Hazır Ofisler, Fiyatları ve Özellikleri

Regus, “mobil” çalışanlar veya evden çalışanlara (home office) yenilikçi çözümler sunuyor. Firma, evden çalışanlara gösterdiği bir adreste günlük ofis kiralayabilme ve telefon desteği alarak çağrı cevaplama/mesaj alma hizmeti sağlıyor. Mobil çalışanlar ve sık seyahat edenler ise “businessworld hizmeti” sayesinde dünya çapında binden fazla merkezdeki toplantı odaları ile iş salonlarını kullanabiliyor ve 600’ün üzerindeki video konferans salonlarıyla yol masraflarını azaltabiliyor.

Regus CEO’su Mark Dixon, yaşanan ekonomik durgunluğun işyeri kurallarını yırtıp attığını söylerken bugün sayısı 500 bini bulan müşterilerinin çoğunun uzaktan ya da evden çalıştığını belirtti. Ayrıca ofis alanlarının yaklaşık yarısının aktif kullanılmayarak boş durduğunu ifade eden Dixon, “Bizim geçmişteki cep telefonsuz yaşamı hatırlayıp anlattığımız gibi, gelecekte de çocuklarımız her gün ofise gidip geldikleri günleri hatırlayıp anlatacaklar” dedi.

76 ülkede hizmet

Yapılan yazılı açıklamada da ofisten çalışan müşteriler için de ekonomik çözümler sunulduğu belirtilerek “Regus, bir şirketin emlak maliyetlerini yüzde 60’a varan oranlarda düşürüyor” bilgisi verildi.

Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 76 ülkenin 450 şehrinde binin üzerindeki Regus iş merkezlerinde tam zamanlı ve yarı zamanlı kullanıma hazır ofisler, konferans ve kurul toplantı odaları, toplantı ve eğitim salonları, video konferans stüdyoları, iş salonları ve kafeler bulunuyor.

Regus’un İstanbul’da Maslak Beybi Giz, Palladium Center ve Kanyon‘da, Ankara’da ise Armada Alışveriş Merkezi’nde ofisleri yer alıyor. Müşterileri arasında Google, GlaxoSmithKline ve Nokia gibi büyük uluslararası markaların bulunduğu Regus dünyada 20, Türkiye’de 10’uncu yılını kutluyor.

Kaynak: www.regus.com.trKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*