22 Eylül 2017
Sanal Ofis Destek Hizmetleri İle İş Yükünüzü Hafifletin

Sanal Ofis ve Sanal Asistanlık Hizmetleri

Sanal Ofis Destek Sistemleri aslında çok aranan bir hizmet ve Türkiye’de maalesef ki pek yok, özellikle freelance(serbest) ya da  mobil(sabit bir yerde olmayan) çalışanların çok ihtiyaç duyduğu bu hizmeti verenler arasına bir kadın girişimcimizin de eklenmiş olması beni çok mutlu etti. Böyle bir projeyle kadın girişimcilerimiz arasına katılan sevgili Arzu Uludağ, elini taşın altına koymuş ve ilk adımı atmış, hem benimle hem de sizinle paylaşmak için bana da aşağıdaki mesajı göndermişJ Blogger.com’dan hemen bir işlevsel bir tanıtım blogu hazırlamış ve sitelerinde yaptıkları işi gayet net olarak da açıklamışlar. Kendilerine başarılar diliyorum.

Web Adresleri: http://sanalofis.wordpress.com

“Merhabalar,

Sitenizi yayınladığınızdan beri ilgiyle takip etmekteyim. Üç arkadaş son bir yıldır alt yapısı üzerinde çalıştığım, sabit bir büromuz olmadan, web üzerinden Mali Müşavirlik ve Ofis Destek Hizmetleri veren bir oluşum yarattık.

Verdiğimiz hizmet son 10 yıldır yurtdışında talep gören, “Virtual Assistance ” _Sanal Asistanlık olarak da tercüme edilebilecek bir hizmettir. Türkiye’de neredeyse hiç olmayan bir hizmet verdiğimizin ve en zor işin de ofiste fiziken bulunmadan, bu hizmetlerin kaliteli bir şekilde verilmesi olduğunun farkındayız. Bu yüzden de elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Detaylı bütün açıklamayı aşağıda adresini verdiğim blogda bulabilirsiniz. “

http://sanalofis.wordpress.com

1 Yorum: Sanal Ofis Destek Hizmetleri İle İş Yükünüzü Hafifletin

  1. Sanal ofis kiraladığımızda aylık toplam masrafımız kaç lira tutuyor diyelim yıllık kiraladık indirim oluyor mu

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*