20 Mayıs 2022

Manisa’da Kadın Girişimciler İçin Altın Fikir Yarışması

Kadınlara Özel Girişimcilik Fikirleri Yarışması

Kadınların; Ekonomik hayata daha aktif katılımlarını teşvik etmek, düşünüp tasarladığı, ama maddi ve manevi imkânsızlıklardan dolayı gerçekleştiremediği, yaratıcı iş fikirlerinin hayata geçirilmesine fırsat tanımak, yaratıcı bakış açısı ile oluşturulmuş projeler vasıtası ile iş dünyasına, yeni açılımlar kazandırmak, Yüksek Motivasyona sahip,  yatırıma uygun iş fikirlerinin hayata geçmesini desteklemek amacı ile TOBB Manisa Kadın Girişimciler Kurulu tarafından Manisa’da ALTIN FİKİR YARIŞMASI düzenlenmiştir.

Yaratıcı iş fikirleri olan ve bu fikirlerini proje haline getirerek girişimcilik ve gelir yaratma becerilerini artırmak isteyen 18 yaş ve üzeri tüm kadınlara yönelik olan yarışmada eğitim durumu, meslek vb hiçbir ön şart bulunmamaktadır.

Yarışmacılar, kurmayı planladıkları iş ile ilgili fikirlerini yazarak müracaat formu ile beraber Turgutlu Ticaret ve Sanayi odasına 31.MART 2009 Cuma mesai bitimine kadar ileterek başvuru yapabilecekler.Yarışmaya başvuru yapmak isteyen kişilere Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odasından ayrıca destek de verilecektir.Yarışma Manisa İl Genelini kapsayacaktır.

Yarışmaya katılan tüm projeler, hiçbir kategori ayrımı yapılmaksızın değerlendirmeye alınacaktır. En başarılı ilk 3 proje ve mansiyonlar belirlenecektir. Yarışma sonucunda, uygulanmaya ve yayınlanmaya değer bulunan projeler, toplu halde kitapçık olarak yayınlanacaktır. Yarışma sonuçları 10.05.2010 günü açıklanacaktır.

Yarışma sonucunda;

1. ‘ye 15 adet çeyrek altın

2. ‘ye 10 adet çeyrek altın

3. ‘ye 5 adet çeyrek altın

3 Mansiyona  2’şer  adet çeyrek altın verilecektir.

Turgutlu’daki kadınlarımızı iş hayatına atılmalarına destek sağlamak ve özendirmek amacı ile düzenlediğimiz bu yarışmaya iş hayatına atılmak isteyen ve bir iş fikri olan tüm kadınlarımızı bekliyor,Manisa’da dereyeceye girecek projelerin ilçemizden çıkmasını arzu ve temenni ediyoruz.

İrtibat ve detaylı bilgi İçin ;

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası : 313 22 13

Turgutlu Ticaret Borsası : 313 17 84Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*