26 Eylül 2022

Pembe Pano Kadın Girişimcilik Forumu Açıldı

Biraz da sizlerden gelen istekler doğrultusunda ve nihayet, biraz da bekletmek istemediğim için, amatör de olsa blog içine geçici olarak  bir forum kurmuştum ama bir türlü fonksiyonel olmadı ve çok hata verdi. Şimdi, inatla, tekrar başka bir yazılımla yeni bir forum kurdum:) Yukarıda, blog menüsündeki “Forum” yazan yeri tıklayarak Forum kısmına geçiş yapabilirsiniz.

Foruma katılım için; sağ üst kısımdaki “Kayıt” yazan kısımdan kayıt olmanız yeterli… Daha sonra giriş yapıp diğer arkadaşlarla tanışmaya başlayabilirsiniz.

Forum içerisine eklediğim birçok kategori mevcut, ama şu an içinde sizler olmadığınız için konular boş görünüyor:) Açıkcası alt kategorilerle ilgili önerilerinizle beni biraz yönlendirirseniz çok sevineceğim, böylece hepimizin faydalanabileceği bir Kadın Girişimcilik Forumu ortamı oluşturmuş oluruz ve daha sonra daha profesyonel olana doğru yönelebiliriz.

Tüm Kadınlara Hayırlı Uğurlu Olsun:)Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*