23 Ocak 2022

Callpex Çağrı Merkezi Elemanları Evlerinden Çalışıyor

EVDEN ÇALIŞAN ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANLARI

Ali Sabancı’nın da kurucuları arasında olduğu çağrı merkezi firması Callpex’in elemanları evden çalışıyor. Callpex’e en çok başvuranlar arasında engelliler, ev hanımları,daha önce çalışıp işten ayrılmış olanlar, gaziler bulunuyor. Evden çalışmayı kadınlar daha çok tercih ediyor.

Şu anda Callpex’te evden çalışan 40 personel var. Çalışanların iş süresi haftalık 20-25 saat arasında değişiyor. Hangi şehirdeyseniz size genellikle o bölgeden telefonlar yönlendiriliyor. Evden çalışmak için başvuracağınız zaman, hangi saatlerde uygun olduğunuzu da belirtiyorsunuz. Ücretler genelde sektör ortalaması olan 750-800TL.den başlıyor. Yabancı dil ve teknik yetkinlikleriniz bu rakamı artırabiliyor. Ayrıca “satışla ilgili çağrı” bölümünde primler de söz konusu.
Callpex; bir yıl içinde evden çalışan çağrı merkezi elemanı sayısını 200’e çıkarmayı planlıyormuş. Bir yandan şirketin çağrı merkezi hizmeti alan büyük müşteri sayısı da hızla artıyor. Bu da; gittikçe artan sayıda çağrı merkezi elemanı istihdam edecekler anlamına gelir.
Eğer evden çalışmak istiyorsanız, çağrı merkezi personeli olarak çalışmak için Callpex web sayfasındaki Kariyer bölümündeki formu doldurup başvuruda bulunabilirsiniz.
Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

7 Yorum: Callpex Çağrı Merkezi Elemanları Evlerinden Çalışıyor

  1. ben call center telefonda satış elemanı olarak çalıştım evde çalışma sistemi daha cazip geldi size nasıl ulaşabilrim ayrıntılı bilgi edinmek için..

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*