20 Eylül 2017
Terapi.Com Cin Fikrini Arıyor, Kazanana Rexpo DK-10 Portatif Müzik Seti

FİKİR YARIŞMASI

Eylül ayı içerisinde yayın hayatına başlayacak olan online terapi platformu Terapi.com, Gerilla Pazarlama faaliyetlerinde kullanabileceği cin fikirleri arıyor.

Sizin de aklınıza güzel ve maliyetsiz (yani gerilla 🙂 ) bir pazarlama fikri geliyorsa, buraya yorum bırakarak ya da FriendFeed’e üyeyseniz http://ff.im/q2nrX adresi üstünden paylaşın. En güzel fikrin sahibine, Rexpo DK-10 Portatif Müzik Seti hediye edilecek.

Son Katılma Tarihi: 10 Eylül 2010.

Gerilla Pazarlamayla ilgili, fikir oluşturması için detaylı bir makaleyi –> şuradan, görsellere ise–> buradan ulaşabilirsiniz.

Rexpo DK-10 Portatif Müzik Seti Özellikleri

DK-10 PORTABLE ŞARJLI SPEAKER

* Artık günümüz koşullarında çok amaçlı kullanılabilen bunun yanı sıra pratik ürünlere ihtiyaç duyuyoruz. DK-10 PORTABLE ŞARJLI SPEAKER sizlere PC ve Notebook gibi standart ürünlerin yanı sıra Usb Flash bellek, SD/MMC kartlar, MP3/MP4 çalarlar ve birçok cep telefonu ile pratik ve keyifli bir kullanım olanağı sunuyor.

* Estetik görüntüsüyle yerleştirildiği ortama ayrı bir hava katar.

* Dâhili Li-Polymer bataryasını şarj edip adaptör, PC ve Notebook bağlantısına İhtiyaç duyulmaksızın dilediğiniz ortamda kullanabilirsiniz.

* Güçlü doyurucu ses kalitesiyle müzik dinlemekten keyif alacaksınız.

Teknik özellikler:

* Voltage: DC 5.0V/1100mAh

* İsolated Rate:40 Db

* impadance: 40 ohm

* Power : AC220V-50HZ

* Speaker Unit:3″+2″*2

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*