09 Ağustos 2022

Türkiye’nin Kadın Girişimci Yarışmasına Başvurular Başladı

kagider-garanti bankası kadın girişimci yarışması

Kagider’in(Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) katkılarıyla ve Garanti Bankası ile Ekonomist dergisinin ortaklığıyla bu yıl 4.sü düzenlenen 2010 Yılı Türkiye’nin Kadın Girişimci Yarışması’na başvurular başladı.

Yarışmanın amacı; ülkemizde yaşayan kadınların içindeki sosyal ve ticari girişim ruhunu ortaya çıkarmak, kadın girişimcilerin sayısını artırmak, ayrıca bu amaç doğrultusunda, “sosyal sorumluluk ruhu” ile iş yapan kadınlarımızı ödüllendirmektir. Grişimciliğinizin ekonomik yönü dışında, kurduğunuz işletme toplum, kültür, çevre, işsizlik, eğitim gibi sorunlara bir şekilde katkıda bulunan bir işletmeyse, özetle “girişiminiz sosyal nitelikli” ise yarışmaya başvurmak için davet ediliyorsunuz.

Yarışmaya başvurabilmek ya da aday gösterilebilmek için; Türkiye’de yaşıyor olmak, bir kadın olarak ortağı olduğunuz şirkette hakim ortak konumunda olmak ve yıllık cironuzun 25.000 TL.’nin altında olması gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi 15 Mart 2010’dur. 

Ödüller

1.Kadın Girişimciye : 20.000 TL.+ Garanti Emeklilik’ten 2.500TL.değerinde KOBİ-BES Emeklilik Planı Başlangıç Sermayesi

2.Kadın Girişimciye: 15.000 TL.+ Garanti Emeklilik’ten 1.500 TL.değerinde KOBİ-BES Emeklilik Planı Başlangıç Sermayesi

3.Kadın Girişimciye: 10.000 TL.+ Garanti Emeklilik’ten 1.000 TL. değerinde KOBİ-BES Emeklilik Planı Başlangıç Sermayesi

Ayrıca, tüm dereceye giren kadın girişimci yarışmacılara; ücretsiz 1 senelik Capital, Ekonomist ve Elele dergilerinin aboneliği, KAGİDER üyeliği ve Garanti Emeklilik Hobi Kulüplerinden seçtikleri hobi alanlarından birinden 1 Aylık kurs hediye edilecektir.

Kaynak: Garanti BankasıKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*