18 Ocak 2022

Zamane Hatunları Yarışması’na Hikayenizi Gönderin Paris Seyahati Kazanın!

Elele dergisi, Garanti Emeklilik Sponsorluğunda, Zaman Hatunları Hikaye Yarışması düzenliyor.

Zamane Hatunlarından biri olarak iş yaşamında nasıl zorluklarla karşılaştığınızı ve bir kadın olarak bu zorluklara bulduğunuz çözümler, farklı yaklaşımlar, aile-iş dengesini sağlayışınız, nasıl bir mücadele verdiğiniz ve nasıl başardığınızı anlatan yazılar bekliyorlar. Katılım için meslek, yaş, tecrübe sınırı yok! Ayrıca istediğiniz kadar hikaye ile başvurabilirsiniz.

Futuristler Derneği Başkanı Ufuk Tarhan’ın da kendi hikayesiyle destek olduğu yarışmanın ödülleri ise şöyle:

1.ye: Hey Travel’dan iki kişilik, 3gece 4gün sürecek bir Paris gezisi + Garanti Emeklilik’ten 2000TL.değerinde, ek katkı paylı bireysel emeklilik sözleşmesi.
2.ye: Acer Aspire One marka Netbook Bilgisayar + Garanti Emeklilik’ten 1500TL.değerinde, ek katkı paylı bireysel emeklilik sözleşmesi
3.ye: Çeşme Sheraton Hotel’de çift kişilik  2 gece 3 gün SPA tatili (konaklama ve sabah akşam yemek dahil) + Garanti Emeklilik’ten 1000 TL tutarında ek katkı paylı bireysel emeklilik sözleşmesi.

Yarışmaya son başvuru tarihi: 1 Ekim 2010.

Zamane Hatunları yarışmasına başvurmak isteyen kadınlar, hikayelerini yarisma@zamanehatunlari.com adresine e-posta yoluyla, yarışmanın web sitesindeki “Hikayeni Gönder” bölümündeki formu doldurarak ya da “Zaman Hatunları Yarışması; Garanti Emeklilik Mete Caddesi No:30 Taksim 34337 İSTANBUL” adresine posta yoluyla gönderebilirler.

Kendizi göstermeniz için iyi bir fırsat bu yarışma, katılacak tüm hanımlara içtenlikle başarılar diliyorum:)

http://www.zamanehatunlari.com/

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*