23 Ocak 2022

Web Dünyası

INTERNETTEN PARA KAZANMAK

Bana gelen geri dönüşler ve gözlemlerime bakarak web konusunda çok ciddi eksikliklerimiz olduğunu fark ettim. Dar alanlarda bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ve çok zaman da yeterli olmuyor. Web ile ilgili gelişmeleri takip etmek çok önemli, dünyanın en büyük firmaları artık reklam ve pazarlama alanlarını web ve web üzerinde sosyal medya alanlarına kaydırmaktalar, şu anda web üzerindeki sadece reklam pazarı dünyada 12 Milyar dolar civarında ve bu rakamın bu yıl en az ikiye katlanacağı düşünülüyor.

Kendimizi sürekli geliştirmemiz çok önemli, zaman hız zamanı, sadece daha fazla bilen değil aynı zamanda daha hızlı olan kazanıyor. Aslanın ekmeği ağzından bırakmamak için belki de en çok direndiği bir çağda yaşıyoruz. Eğitimin, öğrenmenin sonu yok, bunu bir yaşam biçimi haline getiren öne geçer.

Korkularınızın üzerine gidin, öğrenmekten korkmayın, bilmediğinizi bilen birine sorun, anlatmıyorsa anlatan birini bulana kadar devam edin, karamsarlığa düşmeyin, vazgeçmeyin, isteklerinizin peşinden gidin. Ben bir Web uzmanı değilim ama elimden geldiğince bilgilerimi sizlerle paylaşmaya karar verdim. Bu siteyi ilk kurduğumda yazdığım gibi ben de birçok şeyi sizin için araştırırken öğreniyorum ve her seferinde “bilmediğim ne çok şey varmış, bunları da öğrenmem ne kadar güzel oldu” diyorum.  Bu paylaşımı artırmak için Pembe Pano’da Web Dünyası ile ilgili ayrı bir bölüm açtım. Uzman olan birilerini buraya yazıp sizleri daha fazla bilgilendirmek için ikna etme konusunda da hala çalışmalarım inatla sürüyor:)

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*