23 Mayıs 2022

Pembe Pano Altyapısındaki Değişiklikler

Merhaba,

Öncelikle hepinize iyi bayramlar:)

Bayramı fırsat bilip blog altyapısında gerekli olan bazı değişiklikleri yaptım bu yüzden Google’dan ya da başka sitelerden gelen linklerde “Aradığınız Sayfa Bulunamadı” yazısı çıkabilir, linklerdeki düzenleme nedeniyle ne yazık ki bu sorun bir süre devam edecek görünüyor. Bunu önlemek için sitenin sağ üst köşesindeki “Pembe Pano’da Ara” kısmındaki yere aradığınız başlıkla ilgili kelimeleri yazarak yine ilgili yazıya ulaşabilirsiniz.

Bir değişiklik de yorumlar kısmında oldu, oraya her gün gelen yüzlerce spam yorumu kontrol etmek gittikçe zorlaştığından  bir güvenlik eklentisi yerleştirmek  zorunda kaldım. Yorumunuzu yazdıktan sonra, alttaki kırmızı bölümde görülen kelimeleri belirtilen satıra yazdıktan sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz. Bundan böyle yorumlarınız spam yorumların arasında kaybolma riskiyle karşılaşmamış olur ve ben de geribildirimlerinizi daha sağlıklı alabilirim.

Pembe Pano’ya bir forum açmayı planladığımı söylemiştim, onunla ilgili çalışmalar da hala devam ediyor ve içinde olmasını istediğiniz kategori önerilerinizi hala bekliyorum:)

Tüm Pembe Pano okuyucularına sağlıklı, mutlu, başarılı, sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz bir bayram dilerim…Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*