23 Mayıs 2022

Sivas’ta 90 Kişiye İstihdam Garantili Ücretsiz Bilgisayar Destekli Tasarım-Kurgu-Montaj Kursu 2011

ÜCRETSİZ KURSLAR

Sivas DEKDER (Dört Eylül Kültür ve Dayanışma Derneği), AB Destekli olarak, 15-29 yaş arasındaki 90 kişiye, ücretsiz olarak Bilgisayar Destekli Tasarım, Kurgu-Montaj Kursu verecek. Üstelik kursu başarıyla bitirenlerin en az %50’si istihdam garantisi kapsamında işe yerleştirilecek. Kurs içerisinde ayrıca özet bir girişimcilik eğitimi de verilecek.

Yaklaşık 6 ay sürecek olan bu kursun oldukça kapsamlı bir programı var, görünce etkilendiğimi belirtmeliyim, çünkü tasarım programlarında aldığınız eğitim saati ne kadar fazlaysa hem daha fazla konu görme hem de pratik yapma seçeneğiniz olur, bu da öğrendiklerinizi pekiştirir ve sizi konuyla ilgili daha tecrübeli hale getirir.

Bilgisayar Destekli Tasarım- Kurgu Montaj Kursu’nda işlenecek Konular:

* 70 Saat temel bilgisayar ve klavye
* 100 Saat FreeHand
* 100 Saat 3D-MAX
* 100 Saat Photoshop
* 520 Saat After Effects
* 100 Saat Edius

Sivas’ta böyle bir kursu büyük bir imkan olarak görüyorum. Çünkü bu tür kapsamlı bir eğitim ya  büyükşehirlerdeki kurslarda ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinde verilir, ki onlara bile ya binlerce lira ya da yine aynı rakamlara yakın harç ücreti ödemek zorundasınız ve bu kurs ise ücretsiz. Kursa başvurular 2011 Ocak-Şubat ayları arasında alınacak ve dernek binasına şahsen başvuru yapılması gerekiyor ama yine de programınızı sağlama almak  için, çok daha önceden dernekle bağlantıya geçip daha detaylı bilgi almanızı öneririm.

SİVAS DEKDER

Telefon: (346) 223 45 12

www.dekder.orgKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

1 Yorum: Sivas’ta 90 Kişiye İstihdam Garantili Ücretsiz Bilgisayar Destekli Tasarım-Kurgu-Montaj Kursu 2011

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*