23 Mayıs 2022

Ücretsiz Kablosuz Internet Hizmeti Veren Yerler

ÜCRETSİZ Wİ-Fİ NERELERDE VAR?

                                      

İnternetle haşır neşir olmayı seviyorsanız ya da bununla ilgili bir işe sahipseniz, bir yandan da gezmeyi, eğlenmeyi, arkadaşlarınızla buluşmayı ya da yeni mekanlar keşfetmeyi, farklı yerlerde çalışmayı seviyorsanız,  wi-fi (kablosuz internet) hizmeti veren yerler sizin için önemli olmaya başlar. Dışarı çıkmadan önce Googla’da ücretsiz wi-fi hizmeti veren yerleri arar ya da sosyal ağlarda birilerine sorup durursunuz: “Şu semtte ya da şu şehirde bildiğiniz wi-fi bağlantısı olan yerleri söyler misiniz?”

Neyse ki böyle yoğun bir ihtiyacın farkına varan, Şehnaz Paçacı ve Can Paçacı’dan oluşan Paçacıgiller ( http://pacaci.org/ ) duruma el atmış ve çözüm bulma yoluna gitmişler. WordPress ile epey bir uğraştıktan sonra, sonunda ortaya  www.wifinerede.com  çıkmış.

Site henüz bir haftalık olduğundan, şu anda sistemde, Türkiye üzerinde 11 şehir ve toplam 163 wi-fi noktası kayıtlı bulunuyor. Site üzerinde bulunduğunuz şehri ve semti seçtikten sonra, o bölgedeki wi-fi hizmeti veren kafe, bar ve restoranların listeleniyor. Ayrıca site  kullanıcıları, bildikleri wi-fi bağlantısına sahip yeni mekanları siteye ekleyebiliyor ya da mevcut olanların bilgilerini güncelleyebiliyor.

Benim gibi tüm internet meraklılarına, böyle bir hizmetin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum:)Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*