09 Ağustos 2022

Farklı Boya, Fazla Kazan

GİRİŞİMCİLİK VE YENİ İŞ FİKİRLERİ

Favela Painting; Rio de Jeneiro’da boyacılık yapan bir firma, onları diğerlerinden ayıran özellikleri ise yaratıcılıkları. Gecekondulara farklı bir görünüm vermeyle başlayan işleri, zamanla dışardan da talep almaya başlamış.


Tüm boyacılar ellerinde renk katalogları düz renkler sunarlar, Favela Painting ise renkli desenler  sunuyor, hatta komşularınızla anlaşırsanız sokak bazında bile boya yaptırabilirsiniz, üstelik pazarlık yapıp indirim bile alabilirsiniz.. Her müşteri,  hep aynı düz renkleri isteyecek diye bir şart yok, öyle olsaydı desenli duvar kağıtları bu kadar satmazdı.  Şimdilerde;  özellikle çocuklar ve gençler rengarenk odaları tercih ediyorlar.

 Boya aynı boya,  fark sadece boyama biçimleri. Marifet sadece boyada değil, boyamakta… Farklı boyayın, yaptığınızı tanıtın, kazancınızı artırın.

www.favelapainting.comKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*