23 Mayıs 2022

YÜZER OFİSLER

ofis iş fikirleri

Çalışırken deniz manzarası ne büyük bir konfordur, her zaman plaza ofislerinin yanında en pahalı olan ofisler her zaman deniz manzaralı olanlardır.

İngiltere’de bir firma yüzer ofisler tasarlıyor ve deniz manzarası konforunu burnunuzun dibine taşıyor. Yaptığı yüzen ofislerin her birinin satışını 60.000£+Vergiler karşılığında yapıyor. Aynı zamanda varlığıyla bir iş kolu daha ortaya çıkarmış oluyor, Yüzen Ofisler için  Marina Parklar.Yüzer ofisin içinde konforlu düzenlenmiş oturma odası, mutfak, mini toplantı alanı,  tuvalet bile var ve iki tarafı kaplayan camlar sayesinde, içi çok iyi güneş aldığından aydınlık bir çalışma ortamı sağlanmış. Bu ofislere H2Office deniyor ve isteyenlere kiralama dışında anahtar teslim olarak da üretiliyor.

H2Office’i üreten şirket, yüzer ofislerin satış ofisleri, hastalar için özel suit, doktorlar için mii klinik/muayenehane, otel odası, banyo-tuvalet hizmeti, perakende satış alanları, kafe, workshop hizmetleri gibi iş alanlarında kullanılabileceğini belirtiyorlar.

Daha fazlasını merak edenler için firmanın web adresi ve iletişim bilgileri:

http://www.floating-offices.co.uk/contact-us.htmlKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*