21 Eylül 2017
YÜZER OFİSLER

ofis iş fikirleri

Çalışırken deniz manzarası ne büyük bir konfordur, her zaman plaza ofislerinin yanında en pahalı olan ofisler her zaman deniz manzaralı olanlardır.

İngiltere’de bir firma yüzer ofisler tasarlıyor ve deniz manzarası konforunu burnunuzun dibine taşıyor. Yaptığı yüzen ofislerin her birinin satışını 60.000£+Vergiler karşılığında yapıyor. Aynı zamanda varlığıyla bir iş kolu daha ortaya çıkarmış oluyor, Yüzen Ofisler için  Marina Parklar.Yüzer ofisin içinde konforlu düzenlenmiş oturma odası, mutfak, mini toplantı alanı,  tuvalet bile var ve iki tarafı kaplayan camlar sayesinde, içi çok iyi güneş aldığından aydınlık bir çalışma ortamı sağlanmış. Bu ofislere H2Office deniyor ve isteyenlere kiralama dışında anahtar teslim olarak da üretiliyor.

H2Office’i üreten şirket, yüzer ofislerin satış ofisleri, hastalar için özel suit, doktorlar için mii klinik/muayenehane, otel odası, banyo-tuvalet hizmeti, perakende satış alanları, kafe, workshop hizmetleri gibi iş alanlarında kullanılabileceğini belirtiyorlar.

Daha fazlasını merak edenler için firmanın web adresi ve iletişim bilgileri:

http://www.floating-offices.co.uk/contact-us.html

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*