23 Mayıs 2022

Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 16 Ağustos 2010- YALOVA

iş kurmak isteyen girişimcilere kosgeb uygulamalı girişimcilik eğitimi

 
Yalova İŞKUR İl Müdürlüğü ve KOSGEB işbirliğiyle Yalova’da,20’şer kişilik gruplar halinde, Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Kursu açılacak. Kursu başarıyla bitirenler KOSGEB’in 27.000 TL. geri ödemesiz Yeni Girişimci Desteklerine başvurabilecekler ve kendi işlerini kurabilecekler.
Kursun tam başlangıç tarihi 16 Ağuatos 2010,  bir an önce gidip şahsen başvuru yapmanız, ve formlarınızı eksiksiz teslim etmeniz faydalı olur.
Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine Başvuru Şartları
* İŞKUR’a işsizlik kaydını yaptırmış olmak,
* 18 Yaşını doldurmuş olmak,
* En az İlköğretim mezunu veya iş kurmak istenilen alanda geçerli sertifika/belge sahibi olmak,
* İŞKUR’un düzenlediği Girişimcilik Eğitimlerine daha önce katılmamış olmak gerekmektedir, ayrıca mesleki deneyimleriniz, mali kriterleriniz de dikkate alınacaktır.
Yalova İŞKUR İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri
Adres: İsmetpaşa Mahallesi. İzmit Yolu. No: 128/A YALOVA
Telefon: (226) 813 89 73 – 813 89 74Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

2 Yorum: Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 16 Ağustos 2010- YALOVA

  1. İyi Günler!
    Ben genç emekli matbaacıyım. Artık Yalova Çiftlikköy de ikamet etmekteyim. Kurumunuzda bir takım kursların olduğunu duydum. Bünyenizde hangi kurslar olduğuna dair bilgi vermenizi rica ediyorum!
    Saygılarımla,
    Zeki Ateş

  2. Merhaba Zeki Bey,

    PembePano.com kurs düzenlememektedir, sadece düzenlenecek kursların bilgisini verir. Sayfada yer alan iletişim bilgilerinden kurs yönetimi ile bağlantıya geçerseniz daha sağlıklı cevaplara ulaşabilirsiniz, kolay gelsin…

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*