09 Ağustos 2022

Bolu Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ile KOSGEB işbirliğiyle, Bolu’da 30 kişiye toplamda 60 saatlik, ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Kursu verilecek.

Girişimcilik Eğitimi’ne başvurmak isteyen girişimci adaylarının, öncelikle KOSGEB Web sayfasında bulabilecekleri  veya Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’ndan temin edecekleri Girişimcilik testini, başvuru formuyla birlikte doldurarak Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’na tekrar teslim etmeleri gerekiyor.

Kursa katılacakları seçme işlemi;
girişimcilik testinde başarılı olanlar arasında en yüksek puan alanlardan geriye doğru 30 kişi alınarak yapılacak.

Kursa seçilen kursiyerler, Girişimcilik Kursunu başarıyla bitirdikleri ve daha sonra kendi işlerini kurdukları takdirde; KOSGEB’in 27.000TL.lik geri ödemesiz Hibe ve teminat gösterebilmeleri durumunda 70.000TL.lik sıfır faizli krediden oluşan, Yeni Girişimci Desteği’ne başvurma hakkı kazanacaklar.

* KOSGEB Girişimcilik Testi ve Başvuru Formu’na buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Açılan sayfadaki başvuru formları arasında, UGE Katılımcı Başvuru Formu ve UGE Girişimcilik testini bilgisayarınıza indirdikten sonra çıktı alıp, doldurup teslim edebilirsiniz.

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası
Adres: Aktaş Mahallesi. Taşhancılar Caddesi. No:10 BOLU
Telefon: (374) 215 16 92 – 215 16 93

www.bolutso.org.trKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*