20 Mayıs 2022

Gelin Tanış Olalım Projesiyle Girişimci Gençlere Destek – KULA / MANİSA

iş kurmak isteyen girişimcilere kosgeb uygulamalı girişimcilik eğitimi

Manisa’nın Kula ilçesinde ilginç bir girişim projesi var. Kula Eğitim ve Gençlik Derneği, “Gelin Tanış Olalım” isimli bir proje hazırlamış ve bu proje, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi’nden onay almış. 18-26 yaş arasındaki, genç arkadaşlarımızın katılacağı projede, katılımcılara ücretsiz pratik İngilizce kursu ve Uygulamalı Rehberlik Eğitimi verilecek. Başvurmak isteyenler için, duyurunun tam metni ve iletişim bilgilerini aşağıda görebilirsiniz.


İLAN

KULA EĞİTİM VE GENÇLİK DERNEĞİ “GELİN TANIŞ OLALIM” ADLI AB PROJESİ İÇİN
GİRİŞİMCİ GENÇLER ARIYOR

COĞRAFİ VE SOSYO-EKONOMİK NEDENLERLE GELİR DÜZEYİ DÜŞÜK İLÇE GENÇLERİMİZİ SOSYAL ORTAMA HAZIRLAMA, GİRİŞİMCİ RUHLARINI ARTTIRMA, KÜLTÜREL DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKMA BİLİNÇLERİNİ GELİŞTİRME VE AB ÜYE ÜLKE GENÇLERİ VE BÜYÜK ŞEHİRLERDEKİ YAŞITLARIYLA AYNI HAKLARA SAHİP OLMALARINI SAĞLAYARAK ONLARIN SUÇ VE ŞİDDET EĞİLİMLİ YETİŞMELERİNİ ÖNLEMEYİ HEDEF ALAN DERNEĞİMİZ, BAŞBAKANLIK DEVLET PLANLAMA TEŞKİLATI AVRUPA BİRLİĞİ EĞİTİM VE GENÇLİK PROGRAMLARI MERKEZİNDEN KAZANMIŞ OLDUĞU “GELİN TANIŞ OLALIM” ADLI- İLÇEMİZİN DOĞAL, TARİHİ VE KÜLTÜREL MİRASINI KORUMAYA VE TANITMAYA YÖNELİK- AB PROJESİ İÇİN 18–26 YAŞ ARASI KATILIMCI GENÇLER ARANMAKTADIR. KULA KAYMAKAMLIĞI, KULA BELEDİYESİ, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ, CBÜ KULA MESLEK YÜKSEK OKULU VE KULA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ’NİN DESTEKLERİYLE PROJE KAPSAMINDA ÜCRETSİZ PRATİK İNGİLİZCE KURSU VE UYGULAMALI REHBERLİK EĞİTİMİ ALACAK OLAN GENÇLERİMİZ AYNI ZAMANDA EĞİTİM SEMİNERLERİNE, ÇALIŞTAYLARINA, SOSYAL VE KÜLTÜREL GEZİLERE KATILACAK OLUP PROJE SONUNDA DA SERTİFİKA VE BAŞARI BELGESİ ALMAYA HAK KAZANACAKLARDIR.

İLETİŞİM İÇİN

KULA EĞİTİM VE GENÇLİK DERNEĞİ
4 EYLÜL MAH. TABDUK EMRE CAD. NO:31

ASKERİ LOJMANI YANI

TEL: 0236 816 70 15Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

1 Yorum: Gelin Tanış Olalım Projesiyle Girişimci Gençlere Destek – KULA / MANİSA

  1. Gelin tanış olalım İşi kolay kılalım Sevelim sevilelim Dünya kimseye kalmaz Aşık Yunus

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*