16 Mayıs 2022

Ücretsiz Yeni Metin Yeni Tiyatro Oyun Yazarlığı Atölyesi – İSTANBUL

ÜCRETSİZ KURSLAR

GalataPerform’un İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Görsel Sanatlar Yönetmenliği’nin desteğiyle düzenlediği ‘Görünürlük Projesi 6’, yeni oyun yazarlarına açık bir atölye düzenliyor. Tiyatro ve oyun yazım pratiği üzerine çalışmalar gerçekleştirilecek atölye boyunca, sahneleme ve yazım bir arada ilerleyecek. Atölyede gerçekleştirilecek çalışmalar, 2 Ekim’de Galata Meydanı ve çevresinde seyirciyle buluşacak. 35 yaşın altında herkese açık olan ‘Yeni Metin Yeni Tiyatro Oyun Yazarlığı Atölyesi’ bu hafta başlıyor. Atölyelere ücretsiz katılabilirsiniz.

Ve Diğer Şeyler Topluluğu’nun ana projesi olarak 2006dan beri devam eden Yeni Metin Yeni Tiyatro, Görünürlük Projesi dahilinde yeni oyun yazarlarına açık bir atölye düzenliyor. Projenin dramaturgu Ceren Ercan ve koordinatörü Mark Levitas yönetiminde oluşacak ve tiyatro ve oyun yazım pratiği üzerine geliştirilecek olan atölye boyunca sahneleme ve  yazım bir arada ilerleyecek. Yazar-yönetmen ve  oyuncu tanımları bu sürecin içinde üretimle beraber yeniden bir tartışma alanına dönüştürülecek. Başvuru için yenimetinyenitiyatro@gmail.com adresine kısa özgeçmiş, 10 sayfayı aşmayan bir oyun metni ve katılma sebebinizi anlatan kısa bir metin göndermeniz yeterli.

www.vedigerseyler.com

Telefon: (212) 243 99 91

Galata Perform’un diğer sanat etkinlikleri için:

www.galataperform.comKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*