23 Ocak 2022

İSMEK Meslek Edindirme Kursları 2010-2011 Dönemi Kayıtları Başlıyor

ÜCRETSİZ KURSLAR

İSMEK Kurslarında, 2010-2011 yılı eğitim dönemi için kayıtlar alınmaya başlandı. Bu yıl İSMEK’te yaklaşık 150 branşta meslek kursu verilecek. Başvurular yoğun olduğundan, başvurmak isteyenler sadece bir alanda kayıt yaptırabilecekler.

Bu sene verilecek kişisel gelişim ve meslek eğitimlerinden bazıları ise şunlar: Web Tasarımı, Yönetici Asistanlığı, Kitre Bebek Yapımı, Gazetecilik ve İletişim, Bilgisayarlı Stilistlik ve Modelistlik, Dijital Fotoğrafçılık, Saç bakımı ve yapımı, Makyaj Yapma Teknikleri, Vitrin Düzenleme Elemanlığı, Hasta ve Yaşlı Refakatçisi, Braille Alfabesi, Diksiyon, Girişimcilik, Rezervasyon Elemanı, Gümüş Takı İşlemeciliği, Cam Süs Eşyası Yapımı.

Kurslar Ekim 2010’da başlayacak. Kurslara başvurmak için en az ilköğretim mezunu olmak yeterli, ayrıca başvuru sırasında bir adet de, üzerinde T.C. Kimlik Numarası bulunan nüfus cüzdanı fotokopisi götürmeniz gerekiyor. Verilecek meslek kursları kontenjanlarının sınırlı olması nedeniyle, size en yakın İSMEK Merkezine giderek  başvurunuzu bir an önce tamamlamanız önerilir.

İSMEK: www.ismek.org

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*