18 Ocak 2022

Antalya ASMEK Yeni Dönem Ücretsiz Kurs Kayıtları Başlıyor

ÜCRETSİZ KURSLAR

Antalya Sanat ve Meslek Kursları (ASMEK), 4.Dönem kayıtlarına 1 Eylül 2010′da başlıyor. 7 Eylül 2010′da başvurular sona erecek. Milli Eğitim’den sertifikalı kurslara kaydolmak isteyenlerin; Çaybaşı, Varsak, Yeşibayır, Karşıyaka, Konyaaltı, Lara, Atatürk ve Yenimahalle Semt Evi kurs merkezlerine , önceden doldurulmuş Kurs Başvuru formlarıyla şahsen başvurması gerekmektedir.

İkinci dönemde Yabancı Dil, Bilgisayar, Meslek Edindirme, Sanat, Sosyal ve Kültürel olmak üzere 5 ana dalda 321  sınıf açılacak, verilecek kurslardan birkaçı ise şöyle:

Yaşlı Refakatçiliği, Zeytin Yetiştiriciliği, Web Tasarım, İngilizce, Almanca, Rusça, Bilgisayarlı Muhasebe(Logo), Yüz ve Vücut Masajı(Bayan), Cilt Bakımı ve Temel Makyaj, Çocuk Bakım Elemanı, Sekreterlik, Diksiyon, Takı Tasarımı, Modern Danslar, Saç Bakımı ve Yapımı, özetle kendinize uygun ve eğitim alacağını mutlaka bir alan bulabileceğinizi düşünüyorum:)

ASMEK

ASMEK Tel       : (242) 249 54 00
ASMEK Web     :www.asmek.org.tr

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*