09 Ağustos 2022

Galata Perform’dan Mor Çatı Kadın Sığınma Evi’ne Yardım Gecesi

Galata Perform, Mor Çatı Kadın Sığınma Evi için bir yardım gecesi düzenliyor. Detayları aşağıda okuyabilirsiniz.

Mor Çatı Kadın Sığınma Evi’ni destekliyoruz!

GalataPerform, Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı yararına bir gece düzenliyor. Geceye katılan konuklar Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı tarafından basılan “Şiddete Karşı Anlatılar / Ayakta Kalma ve Dayanışma Deneyimleri” adlı kitaptan bölümlerin okumasını izleme olanağı bulacak. Kitap, erkek şiddetine maruz kalmış, buna karşı çıkmış, ardından Mor Çatı ile buluşmuş 15 kadının tanıklıklarından oluşuyor. Kitaptan bölümler profesyonel oyuncular tarafından okunacak ve ardından müzik dinletisi ve içki ikramı olacak. Geceye katılanlar hem vakfa bağışta bulunmuş hem de bir ay boyunca GalataPerform’un etkinliklerine ücretsiz girme olanağı kazanmış olacaklar.

Tarih: 21 Ocak Cuma 2011

Saat: 21:00

Giriş: 75 TL

GalataPerform’a gelmek için:
Yürüyerek: Tünelden aşağı Galata Kulesi meydanına gelin. Meydanda İş Bankası’nı9 solunuza alınca karşınıza çıkan sokaktan yürüyün. 50m ileride solda 21 numaralı apartmanın ilk katındayız.
Metroyla: Şişhane metrosu Kasımpaşa çıkışından çıkın. Şişhane meydanına çıkın meydana gelince kuleye doğru yürüyün. Solda Yapı Kredi Bankası2nı geçince sağda 21 numaralı apartmanın ilk katındayız.
Arabayla: Taksim’den… Pera’ya inin. Pera Palas’ın önünden geçtikten sonra Şişhane meydanına çıkın ve sağdan aşağı ilerleyin. Ortada göbekten dönerek Kuledibi otoparkına parkedin. Oradan çıkınca sağdan ilerleyin. Yapı Kredi Bankası’nın yanından Galata Kulesi’ne doğru sola sapın. Sağda 21 numarada ve birinci kattayız

Galata Perform

Adres: Büyük Hendek Cad. no:21/1 Galata Kuledibi, Beyoğlu, İstanbul
Telefon: (212)  243 99 91

galataperform@gmail.com
www.galataperform.com

İstanbul Avrupa Yakası %70’e varan fırsatlarla!Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*