09 Ağustos 2022

Artvin Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi – 4 Ekim 2010

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası, KOSGEB ve İŞKUR işbirliğiyle, Artvin’de, 4 Ekim- 9 Kasım 2010 tarihleri arasında, 60 saat sürecek, Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Kursu verilecek.

Eğitime katılan,
bir iş fikrine sahip ve kendi işini kurmak isteyen girişimci adaylarına ayrıca, eğitim boyunca her iş günü 15 TL.ödeme yapılacak. Ayrıca kursu başarıyla bitiren adaylar KOSGEB’in 27.000 TL.lik geri ödemesiz Yeni Girişimci Desteği’ne başvuru hakkını kazanacaklar.

Başvuru İçin Gerekli Şartlar:

* İŞKUR’a işsizlik kaydını yaptırmış olmak,

* 18 Yaşını doldurmuş olmak,

* En az İlköğretim mezunu veya iş kurmak istenilen alanda geçerli sertifika/belge sahibi olmak,

* İŞKUR’un düzenlediği Girişimcilik Eğitimlerine daha önce katılmamış olmak gerekmektedir, ayrıca mesleki deneyimleriniz, mali kriterleriniz de dikkate alınacaktır.

Başvurmak isteyen  girişimci adaylarımızın,en son 23 Eylül 2010 mesai bitimine kadar Artvin İŞKUR İl Müdürlüğüne şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Artvin İŞKUR İl Müdürlüğü
Adres: Çarşı Mahallesi. Halkevi Caddesi. Karaduman İşhanı. Kat:2 No:22 Artvin
Telefon: ( 466 ) 212 33 77Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*