23 Mayıs 2022

Takas Merkezi’nden Pembe Pano Okuyucularına Özel Fırsat !

Daha önceki yazımda, Alışverişte Bireysel Takas-Barter sistemini uygulamaya sokan Takas Merkezi’nden bahsetmiştim. O haberi hazırlarken, sağolsun Önder Eren, Pembe Pano okuyucuları için çok güzel bir jest yaptı, bana da müjdesini vermek düştü:)

Takas Merkezi’ne kayıt olurken, http://www.takasmerkezi.com/KayitOl.aspx sayfasındaki, alt kısımda yer alan, “Bizi Nereden Duydunuz?” kısmında Pembe Pano seçeneğini işaretlediğinizde, otomatik olarak 20 Puan Kredi kazanıyorsunuz(Kayıt sırasında mutlaka işaretleyin, yoksa kampanya puanı işlenemiyor).

Kazandığınız bu kredi puanıyla, ister hemen alışverişe başlar ve düşük puanlı bir ürün alır, isterseniz de biraz satış yapıp puanınızı artırabilir ve daha yüksek puanlı bir ürün alabilirsiniz.

İyi alışverişler ve puanlarınızı güle güle kullanın 🙂

www.takasmerkezi.com

İlgili Yazı:

Alışverişte Yeni Ekol : Bireysel Takas (Barter), http://bit.ly/btpQaNKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*