20 Mayıs 2022

Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi – İkitelli / İSTANBUL

İkitelli KOSGEB İGEM(İş Geliştirme Merkezi) ve İŞKUR işbirliğiyle, İSTANBUL İkitelli’de Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Programı düzenleniyor.

Kursa son başvuru tarihi 15 Ağustos 2010 ve eğitimin başlama tarihi ise: 20 Eylül 2010. Eğer katılmayı düşünüyorsanız ve gerekli şartları taşıyorsanız, bir an önce arayıp tam bilgi almakta ve hatta şahsen gidip başvurunuzu netleştirmekte fayda var.

Tüm Uygulamalı girişimcilik kurslarında olduğu gibi, 11 gün ve toplamda 60 saat sürecek bu eğitimde de, kursiyerlere günlük 15 TL. ödenecek ve kursu başarıyla bitirenler 27.000TL.lik geri ödemesiz KOSGEB Yeni Girişimci desteğine başvurma hakkı kazanacaklar.

Uygulamalı Girişimcilik Kursuna başvurmak için gerekli şartlar:

* İŞKUR’a işsizlik kaydını yaptırmış olmak,
* 18 Yaşını doldurmuş olmak,
* En az İlköğretim mezunu veya iş kurmak istenilen alanda geçerli sertifika/belge sahibi olmak,
* İŞKUR’un düzenlediği Girişimcilik Eğitimlerine daha önce katılmamış olmak gerekmektedir, ayrıca mesleki deneyimleriniz, mali kriterleriniz de dikkate alınacaktır. Eğitimler, İSTESOB Bakırköy’ün bulunduğu, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği merkezinde gerçekleştirilecektir, katılmak isteyenlerin başvuru formunu doldurup girisimdestek@istesob.org e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

www.ikitelli.kosgeb.gov.tr/

Eğitim Başvurusu İçin Gerekli İletişim Adresleri

İSTESOB Girişimcilik Koordinatörlüğü
Canan AKTAŞ
Telefon: (212) 660 60 20

KOSGEB İkitelli İGEM Müdürlüğü
Hüseyin KILIÇ : (212) 671 10 22 Dahili: 136
Niyazi GÜCENMEZ : (212) 671 10 22 Dahili: 167
Özay CEBECİ : (212) 671 10 22 Dahili: 124Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

1 Yorum: Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi – İkitelli / İSTANBUL

  1. başvurumuzu yaptığımız kosgeb girişimcilik eğitiminden yararlananaların zenginler ve gelir düzeyinin iyi insanlara verildiğini bilgilerinize sunarım.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*