18 Ocak 2022

Puzzle Time Ücretsiz Franchise veriyor

PUZZLE TİME FRANCHİSE ÜCRETİ VE ŞARTLARI

Dün, Puzzle Time Franchise Direktörü Mustafa Topaloğlu ile görüştüm. Puzzle Time, Afyon’da iki üniversite öğrencisi girişimci tarafından okurken tamamen yerli sermaye ile kurulmuş bir iş. Ortaklardan biri olan Mustafa Topaloğlu, girişimi önce Afyon’da uyguladıklarını söylüyor. Daha sonra Eskişehir ve Kütahya’ya franchising vermişler, şu anda da Tüm Türkiye’de Puzzle Time bayileri arıyorlar.

Puzzle Time, kendine özgü özel  kutusunda, kafe ve restoranların masalarında,işletmelerin girişlerindeki kasaların yanlarında veya bekleme salonlarında bulabileceğiniz ücretsiz haftalık bir kafe yayını, içinde ödüllü çengel bulmaca, fıkra, ilginç haberler, burçlar, ücretsiz ilan panosu ve reklam köşeleri bulunuyor.

Puzzle Time kutuları kafelere, restoranlara, bekleme salonlarına ücretsiz olarak yerleştiriliyor Mekan sahiplerini ikna etmek genelde rahat oluyor, çünkü bekleyen, yalnız olan ya da sıkılan müşteriyi oyalıyor ve mekanda tutuyor. Ücretsiz yayın olduğu için mekan sahibinin yayına onay vermesi kolaylaşıyor. Zaten görüşmelerde diğer referanslar da mekan sahiplerine sunuluyor.
Puzzle Time’ın diğer yayınlara göre avantajlı olduğu şeylerse; özgün kutusu, hedef kitlenin direk olarak eli altında ve gözü önünde olduğundan  hemen ulaşılabilir bir yayın olması, ödüllü özel bulmacası ve ev arkadaşı, özel ders, satılık eşya gibi ilanların ücretsiz yayınlandığı bir mantar pano köşesi olması.

Puzzle Time’da kazanç reklam gelirlerinden sağlanıyor. Franchise bedeli alınmıyor, sadece yayının içinde merkez birim ulusal reklam aldığında kullanılmak üzere, 4 adet reklam alanının  kullanım haklarını ellerinde tutuyorlar. Franhise verilecek bölgede en az 15 kafe, restoran gibi mekan olması gerekiyor. Franchise Direktörü Mustafa Topaloğlu işe giriş bedellerinin illere göre değişmeklere beraber, ortalama 3.000 TL.nin yeterli olacağını söylüyor. Bu bedel, yayınların dağıtılacağı mekanlardaki, masalara yerleştirilecek kutuların yapımı için kullanılıyor ama eğer kutularla ilgili standartları sağlama garantisi verirse, lisansör bayi kutuları kendisi de yaptırabiliyor.

Bayilik verilen ildeki fizibilite çalışmaları, reklam pazarlaması, yayının tanıtımı, reklam tasarımları, dizgi, içerik hakkında bayilere ücretsiz destek veriliyor.

Franchise Direktörü Mustafa Topaloğlu:

Tel:(552) 257 79 90 Mail : afyon@puzzletime.com.tr

Tasarımı merak edenler için Afyon’daki son baskı: http://goly.in/2v0

Diğer detaylar için: www.puzzletime.com.tr

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

2 Yorum: Puzzle Time Ücretsiz Franchise veriyor

  1. bayilik ve evden çalışma ilgimi çekti gerekli bilgileri mailimden alabilirmyim.teşekkürler şimdiden. Ütü ve farklı iş konularından bilgilenmek istiyorum. Konya ilinde yapabilirim . istanbulda ve Ankara, Eskişehir. gibi Muğlada yapacağım işlerden bilgi almak isterim.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*