23 Mayıs 2022

Hotstop’tan Dünyada Bir İlk : Yatırımcı Franchise Modeli

HOTSTOP ÇAY VE KAHVE EVLERİ KİOSKLARI FRANCHİSE BAYİLİKLER VERİYOR

Özellikle açık alanlarda çok önemli bir ihtiyaca cevap vermesi beklenen HOTSTOP®’lar, sadece özgün kiosk tasarımları, kaliteli demleme çayları ve lezzetli kahve çeşitleriyle değil, yatırımcılara özel geliştirilmiş birçok “ilk” uygulamayla da dikkat çekiyor.

Geliştirilmiş bir fiberglas teknolojiden modüler olarak üretilen HOTSTOP®’lar, dünya markası tam otomatik çay ve kahve makinaları ve diğer üstün teknolojilerle donatılmış. Anahtar teslim olarak franchisee’lere sunuluyor.

YATIRIMCILARA SICAK KAZANÇ…

HOTSTOP®, “Yatırımcı Franchisee” adını verdiği özel Franchise modeliyle sahibi olacağınız kioskun tüm operasyonel sorumluluğunu profesyonel ekipleriyle üstleniyor. Onları verimli bir şekilde işleterek size her ay düzenli gelir ödemeyi taahhüt ediyor.

Yatırım amacıyla alacağınız evi kiraya vererek ayda ancak 500-600 TL gelir elde edebilecekken bunun 4-5 katını HOTSTOP® ile kazanabilmeniz mümkün hale geliyor.

HOTSTOP®’ın verdiği garantiler bunlarla da sınırlı değil. “Yatırımcı Franchisee” modeli ile işletme sorumluluğu alınan kioskların 24 ay sonra satış bedelinin %50’sine geri alınması garantisi de veriliyor. Böylece yatırımcı hiçbir şekilde mağdur edilmeden kara ortak edilebiliyor.

HOTSTOP®’lar ürünlerindeki fiyat politikalarıyla da müşteri dostu bir politika izleyecek. Çay çeşitlerinin 1,5-2 TL, Kahve çeşitlerinin 2-2,5 TL, Sandwich çeşitlerinin 2,5-4 TL arasında satışa sunulacağı HOTSTOP®’larda çay tiryakilerinin her zaman taze çay bulması da garanti ediliyor. Kiosk’lardaki demlikler 30 dk.da bir yenilenecek.

 

HOTSTOP®’LAR HER YERDE…
Çok yakında HOTSTOP®’ları; onlarca katında yüzlerce çalışana ev sahipliği yapan plazaların önlerinde, üniversite kampüslerinde, AVM’lerin dış mekanlarında, hastane ve okul bahçelerinde, havaalanları yolcu bekleme alanlarında ve benzin istasyonlarında görebileceksiniz.

Detaylar için  :www.hotstop.com.tr

Adres:Girne Cad., Zengin İş Merkezi, No:20/7 Ataşehir
İstanbul / Türkiye
Tel : +90 216. 456 23 55

Fax : +90 216. 456 69 06

E-posta : info@hotstop.com.tr

Kaynak: AVM Haber Merkezi

İstanbul Avrupa Yakası %70’e varan fırsatlarla!Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*