20 Mayıs 2022

Ahmet Maranki Cosmic Center İçin Bayilik Veriyor

Maranki Franchise ücreti ve şartları

Para dergisinin önceki sayısında okuduğum habere göre, Türkiye’nin Lokman Hekimi olarak ün yapan Prof Dr. Ahmet Maranki, kuracağı Cosmic Center (Kozmik Merkez)ler için bayiler arıyor.

Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmek için bitkisel destekler, organik yiyecek ve içecekler, ağrı jelleri, yüzükler, doğal çaylar, biyorezonans bileklikleri, şakraları düzenleyici doğal taşların olduğu bu merkezlerin “Franchise Bedeli: 60.000 Euro.” Bu fiyata; mimari proje, isim hakkı, satış, organizasyon ve muhasebe desteği dahil.

Prof.Dr.Ahmet Maranki daha önce de kendi web sitesinden Cosmic markalı ürünlerin satışını yapmaktaydı ama çok yoğun gelen talepler sonucunda bayilik vererek 60-80 metrekarelik mağazalar oluşturulmasına karar vermiş.


Bu ay içinde Topkapı’da ilk merkez ve Frankfurt’ta ilk Avrupa şubesi açılacak, daha sonra hem yurtiçi hem yurtdışı franchise mağazaların açılması planlanıyor.

İlk etapta İstanbul, Ankara ve İzmir için bayilik vereceğini söyleyen Ahmet Maranki, şimdiden 14 franchising başvurusu aldıklarını ve bunu değerlendirdiklerini iletmiş. Buna da şaşırmamak gerek, çünkü Ahmet Maranki hem yazdığı kitaplarla hem de sunduğu sağlık programlarıyla Türkiye çapında sadece popüler olmakla kalmayan aynı zamanda çok güvenilen de bir insan, hatta politikaya bile atılsa ben gene olumlu bir sonuçla çıkacağını düşünüyorum…

Bayilik almak isteyenler, Prof.Dr. Ahmet Marankinin kişisel web sitesindeki iletişim bölümünden bağlantıya geçebilirler.

Web: www.maranki.comKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

2 Yorum: Ahmet Maranki Cosmic Center İçin Bayilik Veriyor

  1. Ahmet Maranki ayrıca Cosmic Center bayilikleri için personel arıyor. Katkıda bulunmak istedim habere 🙂

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*