23 Mayıs 2022

Franchising : Sihirli Elmalar

ÇİKOLATA KAPLI SİHİRLİ ELMA STANDLARI FRANCHİSE VERİYOR!

Sihirli Elmalar; açık konuşmak gerekirse, gerek ürün çeşitlerinin fazlalığı gerekse görsellik açısından oldukça yaratıcı bulduğum ve piyasada iyi bir yer edineceğine inandığım bir franchise girişimi. Web sitelerini oldukça renkli,yaratıcı ve fonksiyonel hazırlamışlar. Aynı zamanda internet üzerinden de ürün satışı gerçekleştiriyorlar. Ürünlerin tüm çeşitlerini ve fiyatlarını web sitelerinde görüp inceleyebilirsiniz.

 Çikolata ve karamel soslu bu elmalar, kuruyemiş ve şekerlemelerle kaplanıyor. Sihirli Elmalar’da tam 90 çeşit elma ve şekerleme seçeneği bulunuyor. Bu elmalar sadece ABD’de yılda 100 Milyon civarında satışa sahip ve şu anda Türkiye’deki birçok girişimcinin de, ürün farklılığı açısından oldukça dikkatini çekmiş durumda.

Sihirli Elmalar’dan isterseniz stand isterseniz de mağaza bayiliği alabiliyorsunuz. Bayilik alanlara, stand ve diğer tüm malzemelerin tedariği merkezden sağlanıyor.

Bayilik almak isteyenlerin; işini seven, çalışkan, hijyene dikkat eden, insan ilişkileri güçlü, dinamik girişimciler olmasını istiyorlar. Öncelikli olarak İstanbul, Ankara İzmir gibi büyükşehirlere verilmesi planlanan franchisinglerde, tüm diğer şehirler için de franchise başvurularınızı bekliyorlar.

Sihirli Elmalar franchise mağazalarının ya da standlarının AVM’lerde ya da işlek caddelerde, uygun bir şekilde konumlandırılmaları gerekiyor.

 Sihirli Elmalar’ın Stand Yatırım Maliyeti : 10.000 $ (Dolar).

Kar Marjı : %50. Ciro Hedefi ise lokasyona(bölgeye) göre değişiyor.

Sihirli Elmalar Franchise Başvuru Telefonu : (212) 263 40 39

www.sihirlielmalar.comKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*