23 Mayıs 2022

Franchise : Bebeto Eğlence Adası

Kervan Gıda BEBETO EĞLENCE ADASI JELİBON ŞEKER KIOSK FRANCHİSE ŞARTLARI

Bebeto, gıda sektörünün önce gelen şeker üreticilerinden Kervan Gıda’nın meyve tadındaki yumuşak şekerlerinin markası. Bu tatlar turuncu ve kırmızı meyvelerin yanı sıra ananas, muz gibi tropikal meyve tatlarını da içeriyor. Firma üreticileri ayrıca jelatin hammaddesinden üretilen bu şekerlerin sağlığa zararlı olmadığını belirtiyor.

Kervan Gıda, bu yıl, her yaşa hitap eden  renkli eğlence adası olan Bebeto Eğlence Adası konseptiyle, aynı zamanda işletmecisinin cirosunu arttırabilecek şekilde, farklı ürünlerle de zenginleştirilmiş standartlara sahip franchise noktaları kurmaya başladı.

Bebeto Eğlence Adası şu an 7 noktada bulunuyor. Hedefleri ise 2009’da 41 noktaya ulaşmak, bayilikler ise AVM’ler (Alışveriş merkezleri) ve yollar için veriliyor. Nüfus yoğunluğunun çok olduğu bölgelere bayilikte öncelik veriliyor. Kervan Gıda Pazarlama Direktörü  Burhan Başar, kar marjı lokasyona göre değişiyor ama  iyi bir yerde açılırsa tahmini cironun 10.000-15.000 TL. yi bulabileceğini söylüyor ve ayrıca ekliyor : “Biz, Bebeto markası ile çocuklara özel şekerlemeler yapan bir şirket olarak yaptığımız aktiviteleri de yine çocuklar için planlıyor ve gerçekleştiriyoruz. Bizim bu noktaları oluşturmamızdaki temel hedef, doğru noktada ve eğitimli personellerle ürünlerimizin satışının yapılması. Yalnız bunu düşünürken işletmecilerimizin mutluluğu da bizim için önemli. Bunun için dışarıdan tedarik ettiğimiz ve belli kriterler dahilindeki ürünlerin de satışını sağlayarak, bayimizin cirosu ve kar marjını artırarak zenginleştirdik. İşletmecilerimizden istediğimiz kriter ise grişimci, geniş vizyonlu, uzlaşmacı ve işini sahiplenecek nitelikte olmalarıdır.”

Bebeto Eğlence Adası’nın bayiliği için gereken temel bütçe stantların kurulacağı yerin byüklüğüne göre 10.000-12.000 Dolar arasında değişiyor. Ayrıca 7.000 Dolarlık bir banka teminatı isteniyor. Ürünler yaklaşık 4.000-5.00TL.tutuyor. Franchise alanlara malzemelerin tümü ana şirket Kervan Gıda’dan geliyor, bayi sadece ürünleri satmaktan sorumlu oluyor ayrıca personel, eğitim ve reklam desteği veriliyor, dönemsel olarak da çocuklara yönelik aktivitelerin düzenlenmesi sağlanıyor.

Franchise verilecek bayilerden; geniş vizyonlu, uzlaşmacı ve işini sahiplenecek nitelikte girişimciler olmaları bekleniyor.

Bebeto Eğlence Adası bayiliği ile ilgili detaylı bilgi almak ve franchise için başvurmak isteyenler için:

Tel: (212)  875 76 90

Web Adresi: www.bebetoeglenceadasi.comKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*