23 Ocak 2022

Niğde Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 2 Eylül 2010

niğde kosgeb girişimcilik kursu

Niğde Belediyesi ve KOSGEB işbirliğiyle, Niğde’de Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verilecek. Kurs süresince, kursiyerlere her iş günü için 15 TL. ücret ödenecek. Eğitimde başarılı olanlar, daha sonra kendi işlerini kurmaları halinde KOSGEB’in 27.000 TL.lik geri ödemesiz ve teminat gösterenlere 70.000TL.lik faizsiz kredi olanağı sağlayan Yeni Girişimci Desteği’ne başvurma hakkı kazanacaklar.

2 Eylül 2010’da başlayacak
ve toplamda 60 saat sürecek girişimcilik kursuna katılmak için Niğde Belediyesi’ndeki  Beyaz Masa’ya şahsen başvurarak form doldurmanız gerekiyor. Daha sonra, Niğde Belediyesi Meclis Salonu’nda,  adayları seçmek için mülakatlar yapılacak30 kişiye verilecek Girişimcilik kursuna son başvuru tarihi: 31 Ağustos 2010, saat 17.00.

Niğde Belediyesi
Adres: Yukarı Kayabaşı Mahallesi. Adliye Sokak. No:1 NİĞDE
Telefon: (388) 232 35 50

www.nigde.bel.tr

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*