23 Mayıs 2022

Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 5 Ağustos 2010 – ESKİŞEHİR

iş kurmak isteyen girişimcilere kosgeb uygulamalı girişimcilik eğitimi

ABİGEM, İŞKUR ve KOSGEB işbirliğiyle, Eskişehir’de, ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verilecek. Diğer uygulamalı girişimcilik eğitimlerinde olduğu gibi, bu eğitimde de, kursu başarıyla bitirenler KOSGEB’in Yeni Girişimci Desteği’ne başvurma hakkı kazanacaklar. Bu desteğe göre kendi işini kuranlara, 27.000TL.geri ödemesiz, teminat gösterebilenlere ise 70.000 TL.ye kadar faizsiz kredi desteği sağlanıyor.
Toplamda 60 ders saati ve 11 gün sürecek olan kurs süresi boyunca, katılımcılara günde 15 TL. ödenecek. Girişimcilik kursuna katılmak isteyenlerin, 2 Ağustos 2010 tarihine kadar İŞKUR’a başvuru formuyla birlikte şahsen başvurmaları gerekiyor. Katılmak isteyenler, başvuru formunu www.abigem.net adresinden ya da İŞKUR Müdürlüğü’nden temin edebilir.
Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine Başvuru Şartları
* İŞKUR’a işsizlik kaydını yaptırmış olmak,
* 18 Yaşını doldurmuş olmak,
* En az İlköğretim mezunu veya iş kurmak istenilen alanda geçerli sertifika/belge sahibi olmak,
* İŞKUR’un düzenlediği Girişimcilik Eğitimlerine daha önce katılmamış olmak gerekmektedir, ayrıca mesleki deneyimleriniz, mali kriterleriniz de dikkate alınacaktır.
İŞKUR Eskişehir İl Müdürlüğü
Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Cengiz Topel Caddesi. No:64 Eskişehir
Telefon: (222) 230 69 21 – 231 04 86 – 230 60 98Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*