20 Mayıs 2022

Küresel Kadın Zirvesi 5-7 MAYIS 2011 – İSTANBUL

“Kadınların Davos’u olarak adlandırılan Globe Women / Küresel Kadın Zirvesi, “21.Yüzyılda Çözümlere Köprü Olan Kadınlar” temasıyla ,bu yıl 5-7 Mayıs 2011 tarihleri arasında Grand Cevahir Otel İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

Küresel Kadın Zirvesi’ne, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 1000’in üzerinde girişimci, politikacı, iş dünyası ve sivil toplum örgütlerine mensup lider kadının katılması bekleniyor. Bu zirvenin en önemli özelliği ise; Kadınların sürekli sorunlarını olumsuz örneklerle şikayet ettikleri bir ortam olmaması, bu zirvelerde dünyanın her yerinde kadınlar çözüm önerilerini sunuyor ve iş üretiyorlar, toplumlarda kadın değerinin  değişmesi ve daha iyiye gitmesi için çalışmalar yapıyorlar.

Küresel Kadın Zirvesi için bu yıl Türkiye’nin seçilmesinin en önemli nedenlerinden biri de; ülkemizdeki girişimci kadın sayısının ve büyük kurumsal şirketlerde,  özellikle uluslar arası şirketlerde lider kadın yönetici sayısındaki dikkate değer artış.

2011 Globe Women / Küresel Kadın Zirvesinin Hedefleri

* Yeşil bir gelecek yaratmak.

* Yeni bir liderlik anlayışı oluşturup yaymak.

* Teknolojiye, toplumların tüm kesimlerinin ulaşabilmesini sağlamak.

* Evrensel Barışı Sağlamak.

Bu zirve; aynı zamanda bir çok girişimci kadın için fırsat özelliği de taşıyor. Katılanlar hem lider girişimci kadınlarla tanışma ve görüşlerini öğrenme fırsatı bulabiliyor hem de kurdukları bağlantılarla iş çevrelerini daha da genişletiyor ve bazıları ise yeni işbirliklerine gidebiliyor. Zirveye katılım ücretleri ise; 450-700 Dolar arasında değişiyor.

Global Women İstanbul Zirvesi’ne katılmak isteyen kadın girişimciler; buraya tıklayarak detaylı başvuru bilgilerine ulaşabilirler.

Küresel Kadın Zirvesi programını ise BURADAN inceleyebilirsiniz

İstanbul Avrupa Yakası %70’e varan fırsatlarla!Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*