16 Mayıs 2022

İstanbul Pendik KİŞGEM’deki Girişimci Kadınlara KOSGEB’den 27.000TL Geri Ödemesiz Destek

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

KİŞGEM’in açılımı, Kadın Girişimci İş Geliştirme Merkezi. Bu merkezlerde iş fikri olan kadınlara düşük maaliyetli ofis alanı ve araç gereç desteği, tanıtım desteği, çeşitli eğitim programları desteği, satış pazarlama desteği, iş planı ve yönetim danışmanlığı desteği veriliyor.

Pendik KİŞGEM de aktif KİŞGEMlerden birisi. Geçtiğimiz günlerde KOSGEB’le İŞGEM isim hakkı anlaşması imzaladı. Bu anlaşmaya göre; KİŞGEM’de yer alan kadınların, KOSGEB’in 27.000TL.lik Geri Ödemesiz Hibesi dahil bir çok destekten faydalanmalarının yolu açılıyor.

Pendik KİŞGEM’de yer almak isteyen Kadın Girişimcilerden  biri olmak istiyorsanız aşağıdaki koşullara sahip olmanız gerekiyor:

* Uygulanabilir bir iş fikrine sahip olan Kadın Girişimciyseniz

* İşletmenizi yeni kurmuş bir Kadın Girişimciyseniz

* 3 yaşını aşmamış ve sermayesinin asgari %51’i Kadın Girişimcilere ait olan işletmeler KİŞGEM’e başvurabilir.

Pendik KİŞGEM’in web sitesini mutlaka inceleyin, düzenlenen eğitimleri sitelerinde düzenli güncelliyorlar ve desteklerin nasıl verildiğini detaylı olarak anlatıyorlar, eğer o bölgedeyseniz siz de bu desteklerden başvurup faydalanabilirsiniz.

Pendik KİŞGEM Kadın Girişimciler İş Geliştirme Merkezi

Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi. Erzincan Caddesi. No:98 Üst Kaynarca. Pendik-İSTANBUL

Telefon: (216) 596 44 63 – 596 44 64

www.pendikkisgem.orgKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*