20 Mayıs 2022

Bodrum Kadın Girişimciler Grubu 2011 Tanıtım Projesi Seçmeleri Başladı

Bodrum Kadın Girişimciler Grubu, 2011 yılında hem kendilerinin sesini en iyi şekilde duyurabilecek hem de bölgeye faydalı olabilecek projelerini sunmak isteyen kadın girişimcileri bekliyor.

En iyi 3 projeyi sunan girişimci kadınlar içinse teşekkür ödülleri hazırlamışlar. Proje seçmeleri ile ilgili ayrıntıları  ve ödüllerin detaylarını buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Ayrıca web sayfalarını hazırlayış tarzları ve mantıkları oldukça dikkatimi çekti ki , belirtmeden edemeyeceğim. Önce kendi ana sayfaları için bir blogspot.com(blogger.com) adresi almış ve içeriklerini yerleştirmişler. Daha sonra sayfanın sağındaki sütunda linkler var. Etkinlikler, duyurular, fotoğraf albümleri gibi… O linklerin her biri için de ayrı blogspot adresleri almışlar. DUYURULAR bölümü için duyuru.blogspot.com gibi… Ve sayfalar birbirinden bağımsız olduğundan, okuyanların Bodrum Kadın Girişimciler Grubunun anaysafasına dönebilmeleri için sayfa altlarına ANASAYFA linki ekleyip ilk sayfalarına bağlantı vermişler. Böylece, ücretsiz hizmet veren blogspot.com üzerinden kapsamlı bir web sayfası hazırlamışlar. Basit ve kullanışlı, üstelik yaratıcı. İncelemenizi tavsiye ederim. Siz de kendinize bu tarz sayfalar oluşturabilirsiniz.

http://bodkagider.blogspot.com/Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*