20 Mayıs 2022

Forum Genç Girişimciler Yarışması

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi, genç girişimcileri desteklemek ve onların perakende piyasasına yeni fikirlerini kazandırmayı hedefleyen, 22-30 yaş arasındaki genç arkadaşlarımızın katılabileceği “Forum Genç Girişimciler Yarışması”na katılımlar başladı.

Yarışma, iki ayrı konuda düzenleniyor: “En İyi Perakende” ve “En İyi Geçici Kiralama”. Yarışmaya katılacak projelerin, daha önce ticari hayatta ve herhangi bir satış platformunda uygulanmamış olması gerekiyor.

Kazananlara, 6 ay boyunca Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde projelerini gerçekleştirme imkanı verilecek.

Yarışmaya katılmak isteyenler; 1 Temmuz 2010 – 31 Ağustos 2010 arasında, orjinal ve uygulanabilir projeleriyle birlikte, yarışma web sitesi üzerindeki Başvuru Formunu doldurarak veya Forum İstanbul Yönetim Ofisi’ne şahsen başvurabilirler.

www.gencgirisimcilerforumda.com

İstanbul Avrupa Yakası %70’e varan fırsatlarla!Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

1 Yorum: Forum Genç Girişimciler Yarışması

  1. Bu tarz girişimcilik yarışmaları ne kadar çok olursa genç girişimci arkadaşlarımızı daha çok cesaretlendirir ve motive eder diye düşünüyorum

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*