23 Mayıs 2022

Her Şey Dahil Kiralık Ofisler -1-

SANAL OFİSLER, HAZIR OFİSLER, FİYATLARI VE ÖZELLİKLERİ

Güzel bir iş bağladınız, müşterilerle bir defa ya da daha fazla toplantılar görüşmeler yapmanız gerek. Evden  ya da freelance çalışıyorsunuz ve ofisiniz yok. Şöyle geniş bir toplantı salonu ve sekreteri olan modern bir ofis ne güzel olurdu.

Yeni bir iş kurmak istiyorsunuz, hedefleriniz çok, sermayeniz az, ofis kiraları uçuk.

Bir ofisin demirbaşları da az buz para değil, üstelik elektriği, suyu, telefonu, interneti, yazıcısı, faksı ve, ve, ve…

Vergi levhanızı koyacağınız, İstanbul’da adres ve telefon göstereceğiniz, aramalarınızın cevaplanacağı bir ofise ihtiyacınız var.

Daha prestijli görünen ve merkezi bir yerde ofisiniz görünsün istiyor ve detaylarla uğraşmak istemiyorsunuz.

Girişimcilerin bu tür ihtiyaçlarını karşılayan ofisler artık açılmaya başladı, ben de sizin için onları araştırdım ve tanıtmaya başlıyorum, fiyat ve paket bilgisi ile ilgili geri dönüş beklediğim yerler var, onlar gelince diğerlerini de tanıtmaya devam edeceğim.

1- www.plaza-cubes.com

Ofisler, İstanbul Maslak Sun Plaza ve Spring Giz Plaza’da konumlandırılmış. Mobilya, internet, telefon, faks, sekreterya, çay-kahve servisi ve mutfak alanı, toplantı salonu ve projeksiyon cihazı hizmetleri sunuyor. Ofisler 1-6 kişilik ofisler arasında değişebiliyor.

Fiyatlar,  kullandığınız özelliklere göre değişiyor. İhtiyaçlarınıza göre farklı paketler hazırlamışlar. En ucuzu Basic(Temel Paket) 169$ + KDV’den başlıyor ve Bronz Paket (199$+KDV), Silver Paket (250$+KDV), Gold Paket ( 290$+KDV), Sürpriz Paket ( 450$ +KDV) şeklinde devam eden seçenekleri var. Detayları web sitelerinden görebilirsiniz.

İletişim için telefonları:

Sun Plaza : (212) 366 58 00

Spring Giz Plaza: (212) 329 79 00

2- www.officeist.com

Ofisler Zincirlikuyu’da ve metroya yakın bir güzergahta bulunuyor. Mobilya, faks, fotokopi, internet, güvenlik alarmı, klima, kablolu yayın ve LCD TV, ortak kullanılan mutfak ve çay-kahve servisi, temizlik, hizmetleri var ve aidat, elektrik, su, doğalgaz fiyatlarına dahil. Ofisler 1-3 kişilik arasında değişebiliyor.

Sanal Ofis hizmetlerini ve ücretlerini 3 alana ayırmışlar. İhtiyacınıza uygun olan alanı siz seçiyorsunuz. Fiyatları 150TL.+ KDV ile 400 TL.+ KDV arasında değişiyor. Detayları web sitelerinden görebilirsiniz.

İletişim telefonu: (212) 273 26 42

3- www.studiooffices.com

Ofisler Bostancı sahilinde ve deniz manzaralı, ulaşım araçlarına yakın bir konumda bulunuyor, Sanal Ofis ve Hazır Ofis seçenekleriniz var, ayrıca araç kiralama ve toplantı salonu kiralama hizmetleri de veriyorlar.

Sanal Ofiste ücretlendirme:

Standart Sanal Ofis Hizmetleri: Adres, telefon gösterme, çağrılara bakılması, kargolarınızın kabulü için 180$ hizmet bedeli alınıyor.

Sanal Ofis Plus Hizmetleri: Standart Sanal Ofis Hizmetlerine ek olarak ayda 4 gün paylaşımlı ofis ve 2 saat toplantı odası kullanma hakkı için 400$ hizmet bedeli alınıyor.

Studio Offices; ayrıca A’dan Z’ye tam donanımlı(ısınma, aidat, temizlik, sekreter vs.), aylık kontratlarla kiralayabileceğiniz, iki kişilik odaları 800$’dan başlayan “hazır ofis” hizmeti de veriyor.

Detaylar için:

Studio Offices Telefon: (216) 469 85 80Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

5 Yorum: Her Şey Dahil Kiralık Ofisler -1-

  1. bişey sorucam bu ofislerin 2 kişilik olanı aylık ne kadardan başlıyor? bilen varmı acaba

  2. Tum dunyada 550 sehirde 1200 is merkezi olan Regus`u da listeye almak gerekir diye dusunuyorum. 20 yili askin suredir bu alanda hizmet veren alaninda son derece uzman bir kurulus.

  3. Hazır ofis olarak Dap Z Ofis’in de iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum. Hem birçok avantajı hem de tasarruflu bir ofis yönetim sistemi var.

  4. Biz de OfisWEB olarak sektöre son iki yıl içerisinde dahil olduk ve müşterilerimize olabildiğince ucuz bir o kadar da olabildiğince kaliteli hizmet verme çerçevesinde hareket etmekyeyiz.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*