20 Mayıs 2022

Zonguldak Alaplı Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi – 16 Mayıs 2011

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

Zonguldak Alaplı ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası, KOSGEB işbirliğiyle, 16 Mayıs 2011 tarihinde, 72 saat sürecek ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Kursu düzenliyor.

Bir iş fikri olan ve kendi işini kurmak isteyen girişimci adayları için düzenlenecek olan Girişimcilik Eğitimini başarıyla bitiren girişimciler, daha sonra kendi işyerlerini açıp iş planlarını sunmaları halinde; KOSGEB’in 27.000 TL.lik hibe ve teminat gösterebilenler ise 70.000 TL.lik faizsiz krediden oluşa Yeni Girişimci Desteği’ne başvurma hakkı kazanıyorlar.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine Son Başvuru Tarihi: 11 Mayıs 2011-05-11

Girişimcilik Kursuna katılmak isteyen girişimci adaylarının; Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası’ndan temin edecekleri başvuru formunu da doldurarak, 1 Adet Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve 1 Adet vesikalık fotoğrafları ile birlikte odanın Genel Sekreterliği’ne teslim etmeleri gerekmektedir.

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası

Adres: Al Caddesi. No:15/2 Alaplı – ZONGULDAK

Telefon: (372) 378 69 10

www.alaplitso.tobb.org.trKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*