23 Ocak 2022

Uzaktan/Online İngilizce Dersleri ile İngilizce Öğrenme

ÇEVRİMİÇİ SANAL İNGİLİZCE DERSLERİ İLE YABANCI DİL ÖĞRENİN!

“Bir lisan bir insan bir insan, iki lisan iki insan” demişler. İş ararken, iş bağlantısı ya da araştırma yaparken, seyahat ederken İngilizce konusu, hala birçoğumuz için önemli bir sorun. Bulunduğumuz yerde, uygun olduğumuz saatlerde, bütçemize uygun bir İngilizce kursu bulmak da öyle…

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte, İngilizce öğreten birçok kurum da farklı eğitim programlarıyla buna kendilerini uyarlıyor ve daha önemlisi bizler belki farklı şehirlerdeki birçok eğitim kurumunun eğitimlerinden faydalanma olanağına, üstelik normal eğitimlere oranla çok daha uygun fiyatlara kavuşuyoruz. Online Eğitim / Uzaktan Öğretim Metodu denilen bu yöntemlerle artık üniversitelerden diploma bile alınıyor, birçok dalda master dersleri bile veriliyor.

Ülkemizde de, Uzaktan/ Online İngilizce Öğrenimi veren özel firmalar yavaş yavaş artmaya başladı, aşağıda bunlardan bir kaçını ve haklarında derlediğim bilgileri görebilirsiniz…

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI FONO AÇIKÖĞRETİM KURUMU

Fono, bu alanda en bilinen ve en eski firma, 1953 yılından beri hizmet veriyor. 27 Dilde eğitim materyalleri mevcut. Bu aralar, “Herkese Yabancı Dil Öğrenme Fırsatı” adı altında bir de kampanyaları var, yabancı dil kurslarında peşin fiyatına 12 taksit yapıyorlar, web sitelerinde tüm hizmet verdikleri dilleri ve kampanya detaylarını görebilirsiniz.

Telefon: (212) 422 77 60

www.fono.com.tr

ENGLISH TIME

English Time da uzaktan öğretim kervanına katılan firmalardan, İngilizce öğreniminde 6 farklı program ve uzaktan öğretim paketi sunuyorlar.

Temel İngilizce, İngilizce Orta Düzey ve İngilizce İleri Düzey olan 3 Aylık program paketleri 80 Dolardan ücretlendirilmiş. Firma, diğer 3 Aylık Dil paketi hizmetlerinden olan İş İngilizcesi için 110 Dolar, Seyahat İngilizcesi için 70 Dolar ve Master Akademik İngilizce için ise 110 Dolar ücret belirlemiş. İlgilendiğiniz paketi seçip aldığınızda eğitiminiz de başlıyor.

www.englishtimeonline.com

KONUŞARAK ÖĞREN

Konuşarak Öğren, Amerikalı eğitmenlerle pratiğe yönelik bir dil eğitim hizmeti veriyor. Telefon, internet ve kitaplar aracılığıyla, Amerikalı eğitmenlerle bağlantıda kalarak ve bol pratik yaparak İngilizce öğrenmenize yönelik bir eğitimleri var. Kitaplar e-posta adresinize, e-kitap olarak gönderiliyor, dersler ise karşılıklı belirlediğiniz saatlerde veriliyor.

Telefon: (212) 286 0 486

www.konusarakogren.com/

Bunların dışında Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Ankara Gazi Üniversitesi, Ortadoğu Teknik Üniversitesi gibi birçok üniversitenin de, ağırlıklı olarak eğitim dönemlerinde verdikleri Uzaktan İngilizce Öğretim Programları mevcut, eğitim zamanlarını takip ederek onlardan birine de katılabilirsiniz.

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

4 Yorum: Uzaktan/Online İngilizce Dersleri ile İngilizce Öğrenme

  1. Sevgili admin öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim Benim bahsedeceğim firmada online ingilizce hizmeti veren USBEM programı ile ilgili bu firma ile tanışmam yaklaşık 6 ay öncesine dayalı firma merkezinin ankara olması münasebeti ile firma ve çalışanlarınıda ziyaret etme fırsatı buldum ..Program olarak izle oku ve yaz mantığı gibi geldi ama yaklaşık 4 aydır kullanıyorum verdikleri hizmet çok güzel ve eğitimcilerinden hertürlü konuda destek alabiliyorum hizmet anlayışları için onları buradan bir daha tebrik etmek isterim ve Uzaktan Destekli ingilizce öğrenmek isteyen arkadaşlara http://www.usbem.com sayfasını da ziyaret etmelerini öneririm.saygılarımla

  2. Konusarak Öğren’den ders almamanızı öneririm. Adamlar Türkiye’nin ve Amerika’nın resmi ve dini bayramlarında ders yapmıyorlar; bu yapmadıkları günlerin derslerini telafi etmiyorlar. Amrikalı hocalarının tatil günlerinin parasını da size ödetiyorlar. Örneğin 1 aylı kpaket alıyorsunuz. O bir ayda 22 iş günü var. siz her zamanki gibi 94 TLyi ödüyorsunuz ama 5 gün sizin bayram 2 gün de Amerikalıların bayramı olunca 7 gün ders yapmıyorsunuz ve bu yedi günün parasını yine de ödüyorsunuz.

  3. Merhaba öncelikle bu faydalı yazı için elinize sağlık. Ben de online ingilizce öğrenmek istiyordum ve Skype üzerinden ingilizce dersleri almaya başladım. Native konuşmacılar eşliğinde aldığım dersler çok faydalı oldu. Bu yüzden online ingilizce öğrenmek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. Herkese iyi çalışmalar.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*