20 Mayıs 2022

Ücretsiz Web Tasarım Kursları – ANKARA

ÜCRETSİZ KURSLAR

Gazi Üniversitesi ve BELTEK (Ankara Büyükşehir Belediyesi Teknik Eğitim Kursları) işbirliğiyle, ücretsiz Web Tasarım Kursu açılacak. Toplam 8 Hafta-2Ay sürecek kurslara en az İlköğretim mezunu olan ve temel bilgisayar bilgisine sahip herkes başvurabilir. Sadece kursa kesin kayıt için 10TL.Vakıflar Bankası’na yapılacak bir ödeme alıyorlar, hesap numaralarını da başvuru sırasında size iletiyorlar.

Kursa gitmek isteyen adayların, kesin kayıt için; önkayıttan sonra 3 gün içinde Gazi Üniversitesi-Teknik Eğitim Fakültesi B-Blok Zemin Kat ( Gazi Kültür Merkezi Yan Tarafı). Teknikokullar/ANKARA adresibdeki BELTEK Kayıt bürosuna şahsen başvurmaları gerekiyor. Ayrıca başvuru yapabilmek için; öğrenim durumunuzu belirten belgenin fotokopisi ve kimlik fotokopinizi de yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Detaylı bilgi için aşağıdaki numaralardan telefon açabilirsiniz.

Beltek Telefon: (312) 202 34 71 – 202 34 78

Ön Kayıt: Ön Kayıt İçin Bu raya Tıklayın

http://beltek.gazi.edu.trKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*