20 Mayıs 2022

Zeytinburnu Ücretsiz Sertifikalı Bilgisayarlı Stilistlik Kursu – İSTANBUL

ÜCRETSİZ KURSLAR

Bir arkadaşım, İŞKUR’un düzenlediği, aşağıda görebileceğiniz ücretsiz Bilgisayarlı Stilistlik Kursu Facebook duyurusunu göndermiş, detaylar için Facebook Sayfası aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Dersler İMKB Zeytinburnu Kız Meslek Lisesi’nde verilecekmiş.

‘FASHION STUDIO’ adlı; bilgisayarda desen tasarımı,kumaş tasarımı ,silüet oluşturma,teknik çizim oluşturma,oluşturulan giysileri silüete giydirme işlemlerini içeren program Hafta içi akşam 17-19:30 saatleri arasında verilecektir.
İL ÖZEL İDARESİ,İŞKUR VE TİCARET ODALARI BİRLİĞİ’nin birlikte yürüttüğü proje kapsamında iş istihdamının sağlanması amaçlanmıştır.Kurs bitiiminde verilecek olan sertifikada İL ÖZEL İDARESİ,İŞKUR VE TİCARET ODALARI BİRLİĞİ,İSTANBUL VALİLİĞİ VE MEB in yetkili imzaları bulunmaktadır.Ayrıca kurs verilen kuruluş tarafından işkur sayfasına yapılan kayıtlar sonrası iş takibi yapılarak kursiyerlerin durumu takip edilmektedir.

Kursta öğretilen programlar:

NEdgraphıc color reductıon and cleaning
NEdgraphıc design and repeat
NEdgraphıc easy coloring
Artworks draping
NEdgraphıc Story Board and Catalougıng

Adobe photoshop CS3
Corel Designer (yalnızca başı)

http://de-de.facebook.com/group.php?gid=112693694836

İŞKUR Beyoğlu Müdürlüğü (Zeytinburnu buraya bağlı)

Adres: Hacı Mimi Mahallesi. Lüleciler Caddesi. No:4 Beyoğlu-İstanbul

Telefon: (212) 243 76 12 – 243 76 13 – 243 76 14Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*