16 Mayıs 2022

Samsun İŞKUR İstihdam Garantili İşgücü Kursları Temmuz 2010

Samsun İŞKUR İl Müdürlüğü; İŞKUR’un genel web sitesinin dışında ayrıca il bazında web sitesini de açmış. Sitede, aylık olarak kurumda verilecek istihdam garantili işgücü kursları ve meslek kursları ile ilgili bilgiler de mevcut. Bu tür il bazında İŞKUR sitelerinin olmasını, o ildeki işsiz arkadaşlarımıza, arama yaparken daha fazla kolaylık sağlaması açısından oldukça faydalı buluyorum.

19 Temmuz 2010 tarihinde, Samsun İŞKUR İl Müdürlüğünde İstihdam Garantili Yönetici Asistanlığı / Çağrı Merkezi Görevlisi kursu açılıyor. İlanı hangi şirketin verdiğini tahmin ediyorum ama izinsiz telaffuz etmek de istemem ama alanında büyük bir kurum olduğunu düşünüyorum ve çağrı merkezi/yönetici asistanlığı görevleri kadın çalışanlarımız için eğer çalışmıyorlarsa iyi bir fırsat olabilir. Kursa kabul edecekleri seçmek için 14 Temmuz – 15 Temmuz – 16 Temmuz 2010 tarihlerinde , sabah 09.00’da mülakatlar yapılacak. Bence 14 Temmuz sabahından gidip önbilgi almanız çok faydalı olur, başvurunun yüksek olacağını tahmin ediyorum ve bir başvuru formu ve bazı belgelerin hazırlanması istenebilir ve bu da ek zaman gerektirebilir, bunları da başvurmayı düşünüyorsanız göz önünde bulundurmalısınız.
Kursun başlama tarihi : 19 Temmuz 2010
Kursa başvuracak adaylarda aranan şartlar:
*  18-35 yaşları arasında olmak.
*  Düzgün bir diksiyona sahip ve iletişim becerileri gelişmiş
*  Takım çalışmasına yatkın
*  Problem çözme becerilerine sahip
*  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak.
Samsun İŞKUR İl Müdürlüğü
Adres: İstasyon Mahallesi. Anafartalar Caddesi. No:16 İlkadım – SAMSUN
Telefon: (262) 233 15 00

Samsun’da %70’e varan fırsatlar!Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*