23 Mayıs 2022

Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 19 Temmuz 2010 – KIRKLARELİ

İŞKUR  Kırklareli İl Müdürlüğü, işsizler için Kırklareli’nde, 19 Temmuz 2010 tarihinde, toplam 72 saatlik  Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Programı Projesi başlatıyor.

Verilecek Girişimcilik eğitiminde, kontenjan 25 kişiyle sınırlı. Son başvuru tarihi ise 16 Temmuz 2010. Kursiyerlere günlük 15.TL., aylık ise ortalamada 330 TL. harçlık ödenecek.

Eğitimleri başarıyla tamamlayanlar, 4000TL.Girişimcilik Destek Hibesi ve teminat da gösterebildikleri takdirde ek olarak 40.000TL.lik KOSGEB Girişimciler için Faizsiz Kredi Desteği’ne başvurma hakkı kazanacaklar.

Başvuruların, Kırklareli İŞKUR İl Müdürlüğüne şahsen yapılması gerekiyor. Girişimcilik kurslarına çok yoğun alep oluyor, bu yüzden bir an önce kayıt için başvurmanız yerinde olur. Bildiğiniz gibi iş dünyasında erken davranan daha fazla yol alır.
Başvuru İçin Gerekli Şartlar:* İŞKUR’a işsizlik kaydını yaptırmış olmak,

* 18 Yaşını doldurmuş olmak,

* En az İlköğretim mezunu veya iş kurmak istenilen alanda geçerli sertifika/belge sahibi olmak,

* İŞKUR’un düzenlediği Girişimcilik Eğitimlerine daha önce katılmamış olmak gerekmektedir, ayrıca mesleki deneyimleriniz, mali kriterleriniz de dikkate alınacaktır. 

Kırklareli İŞKUR İl Müdürlüğü

Adres   : Karakaş Mahallesi. Sungurbey Caddesi. SSK Rant Tesisleri. Kat:2 KIRKLARELİ

Telefon: (288) 214 16 24 – 214 11 51

www.iskur.gov.trKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*