20 Mayıs 2022

Franchise: Spiral Potato ( Kızarmış Çıtır Spiral Patates)

GİRİŞİMCİLİK VE YENİ İŞ FİKİRLERİ

Spiral Potato, merkezi Ankara’da olan tamamen yerli bir firma. Spiral Potato’da patatesler, ince spiral olarak dilimlenerek cips şeklinde kızartılıyor ve çıtır çıtır sıcak olarak baharatlarla servis ediliyor. 3 farklı türde satışa sunuluyor. Spiral Potato, Ribbon Potato ve Curly Potato.

Ribbon Potato
Curly Potato

 


Spiral Potato franchise yatırım maliyeti yaklaşık 10.000TL. Ürünün birim maliyeti 40 Kuruş. Ciro Hedefi ise; tanesi 2,5 TL.den minimum günlük ortalama 150 satış gerçekleştirmek.

 

Spiral Potato; Türkiye genelinde ana cadde ve işlek yerler için franchising veriyor. Franhise almayı düşünenlerden ise; aktif çalışma isteği, bilgi ve deneyimlerin işe en iyi şekilde aktarılması, takım çalışmasına uygunluk, organizasyon ve finansal planlama yeteneği bekliyor. Başvurmak isteyenler için iletişim bilgilerini aşağıya ekledim.

Spiral Potato Franchise Yetkilisi: Murat Kök

Telefon: (312) 344 60 93 – (532) 272 81 30

Adres: İvedik Organize Sanayi Bölgesi. 24.Cadde. No:165/30 Ostim-ANKARA

Mail: info@spiralpotato.net

Web: www.spiralpotato.netKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

1 Yorum: Franchise: Spiral Potato ( Kızarmış Çıtır Spiral Patates)

  1. acaba o şehirdeki işlek caddeyi sizmi ayarlıyorsunuz yoksa bizmi ayarlayacağız bizim öyle bir caddede o yeri ayarlama şansımız yok siz ayarlarsanız çalışıp ödeyebiliriz günde 150 patates satsak 375 tl yapar 30 günde 11250 tl yapar 1250 liralık patates alsak 10 bini size rahat bir şekilde ödeyebiliriz bir ayda borç biter ne dersiniz. saygılarımla

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*