23 Ocak 2022

Özel Dedektiflik Büroları Franchise Vermeye Başladı

ÖZEL DEDEKTİFLİK ŞİRKETİ İÇİN BAYİLİK VE FRANCHİSE ALMAK İSTEYENLERE BİLGİLER

Google ilanlarında bir özel dedektiflik bürosunun ilanına gözüm takılmışken aklıma geliverdi, “acaba franchise veriyorlar mıdır?” , araştırdım, vermeye başlayanlar varmış. Sonra düşündüm,”peki ya kadınlar, böyle bir iş için ne düşünürler ve onlar için ne düşünülür, kadın özel dedektif var mı ?”, evet o  da varmış, Hedef Dedektiflik’ten Sedef Avcı’nın web sayfasına rastladım kadın dedektif ararken, franchise vermiyor görünüyor ama en azında fikir edinilebilir… ( http://www.hedefdedektiflik.com/)
Özel dedektiflik, ekonomik krizden pek etkilenmeyen bir sektör, bu yüzden iş kurarken uygun bir alternatif olabilir.

MB ÖZEL DEDEKTİFLİK

M&B Özel Dedektiflik’in kurucusu Mehmet Uzuner merkez illere bayi arıyor. Franchise adaylarından beklenen özellikler, gençlik, dinamizm ve geniş bir çevreye sahip olma, başlangıç için de 40.00 Euro gibi bir rakam isteniyor. Sözleşme başına %10-15 gibi bir pay alınacak, bayilere ise büronun ekip şefleri tarafından eğitim veriliyor. Detaylar için web adreslerindeki iletişim bilgilerinden kendilerine ulaşabilirsiniz. http://www.mbozeldedektiflik.com/

Uzman TV’de özel dedektif olmak için gerekli eğitimlerle ilgili Mehmet Uzuner’e ait bir video buldum, onu da aşağı ekliyorum:

http://www.uzmantv.com/ozel-dedektif-olmak-icin-nasil-bir-egitim-almak-gerekir

ARENA DEDEKTİFLİK

Arena Dedektiflik de web sayfasında Türkiye’deki 81 ile franchise vermek istediklerini belirtmiş ama detaylar hakkında bilgi vermemişler ve karşılıklı iletişimi tercih ediyorlar. Telefon,adres  bilgilerine şirketin web sayfasından ulaşabilirsiniz.

http://www.arenadedektiflik.com

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*