09 Ağustos 2022

İlginç ve Benzersiz Bir İş: Benzebek (Benzer Bebek) Bayiliği

GİRİŞİMCİLİK VE YENİ İŞ FİKİRLERİ

Benzebek; “Benzer” ve “Bebek” kelimelerinin kısaltılıp birleştirilmelerinden oluşuyor. Bu bebekler size benziyor. Bu bebekler ayrıca rölyef(kabartma) ya da büst olarak da yapılabiliyor.

“Kişiye benzer bebek” konseptiyle ve TÜBİTAK desteğiyle yola çıkan Buladur Elektronik, benzeri olmayan bir sistemi Türkiye’de geliştirerek, oldukça ilginç bir işe imza atıyor.

Benzebek’ler yapılırken, önce özel kameralardan oluşan çekim birimi ile fotoğraflarınız çekiliyor. Daha sonra Benzebek yazılımı ile 3 boyutlu kafa modeliniz oluşturuluyor. Bu kafa modeli, CNC tezgahında ahşap üzerine işleniyor. Yüz deseni aktarıldıktan sonra baş kısmı, müşterinin seçmiş olduğu gövde tipi ile birleştirilerek Benzebek oluşturuluyor.


Benzebek Bayilikleri AVM’lerde(Alışveriş Merkezleri) ve caddelerde stand olarak işletilebiliyor. Öncelikli olarak büyük şehirlere ve turistik bölgelere bayilik verilmesi planlanmış. Bayilik sistemlerini ve “Benzebek”leri merak edenler Ankara Çay Yolu Turkuaz Alışveriş Merkezi’nde Turuncu Butik’te sistemi inceleyebilirler.

Benzebek Bayilik Başlangıç Bedeli:9.000 TL. Bu ücrete fotoğraf çekme birimi, Benzebek Yazılımının kurulu olduğu bir bilgisayar ve 50 ürünlük Benzebek malzemesi dahil, ayrıca yapım ve yazılımla ilgili gerekli tüm eğitimleri de veriyorlar.

Aylık Ciro Hedefleri:12.000 TL. ve Kar Marjı: %80 . Kısacası, oldukça iddialı görünüyorlar.

Başvurmak İsteyenler İçin İletişim Bilgileri:

Tel : (312) 265 01 08

Web: www.buladur.comKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*