23 Mayıs 2022

Adana Seyhan Meslek Edindirme Merkezi Kurslarına Kayıtlar Devam Ediyor

ÜCRETSİZ KURSLAR

Adana’da SEYMER(Seyhan Meslek Edindirme Merkezi) kurslarına, Kasım ayında da kayıtlar devam ediyor… SEYMER’lerdeki tüm kurslar ücretsiz olarak veriliyor.

Seyhan’da belediyeye bağlı 10 adet Meslek Edindirme merkezi bulunuyor. Bunlar; Kültür Merkezi, Küçük Dikili, Tellidere, İboosman, Obalar, Mehmet Akif Ersoy, Saydam, Gülpınar, 2000 Evler ve Yenibey Meslek Edindirme Merkezi.

Seyhan’daki  SEYMER Meslek Edindirme Merkezlerinde verilen meslek kurslarından bazıları İse şöyle:
Bilgisayar, Diksiyon, İngilizce, Kuaförlük, Sekreterlik ve Büro Yönetimi, Muhasebe, Aşçılık, Almanca, Deri İşlemeciliği, Halı-Kilim Dokumacılığı, Hazır Giyim, Mantar Yetiştiriciliği(Obalar’da veriliyor).

Kurslara kaydını yaptırmak isteyenlerin, uygun kurs merkezine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor. Size en yakın SEYMERlerin adres, telefon, iletişim bilgilerine  buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
http://www.seyhan.bel.tr/seymer/default.aspKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*